7 aylık gebe Bergüzar Korel corona aşısı oldu: Psikolojim bitti

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
7 aylık gebe Bergüzar Korel corona aşısı oldu: Psikolojim bitti 12 yıl evvel meslektaşı Halit Ergenç ile evlenen ve iki oğlu olan Bergüzar Korel, üçüncü çocuğuna gebe. Bu sefer kız bebek bekleyen oyuncu, corona virüsü aşısı olduğunu duyurdu.

“AÇIK KONUŞACAĞIM”

Aşı olduğu esnada çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Bergüzar Korel, karar verme sürecinde yaşadıklarını da şöyleki anlattı:

* Açık konuşacağım… Aşı olmak için doğumu bekliyordum. Riskleri konuştuğumuzda alanda çalışmadığım ve birinci günden bugüne epey izole yasadığım için dayanacaktım.

* Han’ı doğurup meskene geldikten daha sonra pandeminin başlaması, konuttan hiç çıkmamak, yalnız bir bebek büyütmek, tam rahatladık derken hadiselerin en yüksek olduğu vakitte sürpriz bir biçimde yeniden gebe olduğumu öğrenmem ve bir daha büyük kaygılarla pek dikkatli bir biçimde yaşamak, hiç bitmeyen bir kaygı…

“VİRÜSÜN 3 KAT YÜKSEK BULAŞIYOR OLMASI PSİKOLOJİMİ BİTİRDİ”

* Gerçek manada konuttan hiç çıkmadan geçen bir lohusalık ve yine gebelik.. Çok yoruldum.

* Ağır bakımdaki hamileler, şu an virüsün 3 katı daha yüksek bulaşıyor olması psikolojimi bitirdi. Fakat en en en değerlisi yüz yüze eğitim olacağını ve okulların açılacağını öğrendiğim gün aşı olmaya karar verdim. 30. haftadayım.

“ÖĞRETMENLER VE VELİLER LÜTFEN AŞINIZI OLUN”

* Bu süreçten en epey etkilenenler okul sürecindeki çocuklar oldu. Unutmayın bu hastalığı çocuklar değil biz bulaştırıyoruz. Ve onlar bizim yüzümüzden 1,5 yıldır meskende. Öğretmenler, veliler lütfen lakin lütfen aşınızı olun.

* Ben en başta geleceğimiz çocuklarımız için oldum bu aşıyı.