Ahmet Parıltı Çebi: Teknik yöneticimiz Lider Karaveli’dir

Gattuso

New member
Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, Vodafone Park’ta basın mensuplarıyla bir ortaya gelerek ekibin yeni teknik yöneticisi deklare etti. Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının akabinde süreksiz olarak grubun başında yer alan Başkan Karaveli, Beşiktaş’ın yeni teknik yöneticisi olarak nazaranv başladığı belirtildi. Çebi, ayrıyeten Ceyhun Yararı’nın sportif yönetici olarak bakılırsave başladığını deklare etti. Siyah beyazlı ekibin lideri gündeme dair açıklamalarda da bulundu.

İşte Ahmet Parıltı Çebi’nin kelamları:

Ahmet Çalık, merhum parıltı ortasında yatsın. Yeri cennet olsun. Ailesine sabırlar diliyorum.

Şeffaf olmaya devam edeceğiz. Mali genel şura, sunulan raporla bir milat olmuştur. Bu, kimselerle bir hesap görme olayı değildir. kararı her neyse, sonuna kadar gideceğimizi, Türk adaletinin gerekli değerlendirmelerini yapacağını, bizim de bunun takibini yapacağımızı belirtmek istiyorum. Bundan, Beşiktaş’ın geleceği hayli yarar sağlayacaktır.

Kazanmış olduğumuz bir dönemde 3 kupa var. Bu, tarihimizde bir birincidir. Gururluyuz. Topluluğumuza güzel uğurlu olsun. Bunun da benim için ayrıyeten bir gurur kaynağı olarak değer söz ettiğini, ölene kadar bu gururu yaşayacağımı belirtmek istiyorum. Bu bir takım işi. her insanın alın teri olduğunu söz etmek istiyorum. Menfaatlendiği argüman edilen birileri var ise, onların da reddetmesi gerekir. Onların da bu niyette olacağından kuşkum yok.

İşini başarısız yapan hakemlerin cezalandırılması gerekiyor. Galatasaray Lideri, Fenerbahçe Lideri, ben, herkes konuşuyor. Hakemlerden herkes şikayet ederken, bu işlerden kim menfaat sağlıyor? VAR hakemlerinin artık onu görmedim, bunu görmedim demeye hakkı yok. VAR hakemi yanlış yapıyorsa, kasıtlı yapıyordur. Biz nasıl cezayla susturulmaya çalışılıyorsak, işini yapamayan hakemlere de cezalar verilmeli. Ödül var, ceza yok. bu biçimde bir sistem olmaz. Şayet hakem arkadaşlar bir yanılgı yaparsa, bunun cezasını çekmeli. Birtakım arkadaşların, yürüyen nizama karşı isyan etmelerine isyan eden bir küme var. Bunları bulup çıkaracaklar. Bunların kendilerine ziyan vermesine pürüz olacaklar.

Ceyhun Yararı sportif yöneticimiz oldu. Kendisine hayli güveniyorum. Kendisi Galatasaray Lisesi mezunu. olağan olarak bir liseden mezun olacaktı. Galatasaray Lisesi’nde okuyup Beşiktaşlı kalabilmek zordur. Başardığın için teşekkür ediyorum. Bu tenkitler gereksiz.

Lider Karaveli teknik yöneticimizdir… Günlerdir Beşiktaş’ın hocası Başkan Karaveli diyorum lakin daima, ‘Beşiktaş’ın hocası kim olacak?’ halinde soru soruyorlar. Bu sorulara artık bir son verin, rica ediyorum. Teknik yöneticimiz Başkan Karaveli’dir. Başkan Karaveli hocamız büyük bir projenin bir modülü olmaya devam edecektir. Beşiktaş’ın ekonomik olarak düzelmesi tarafında oyuncu yetiştirmeye yönelik projeyi uygulayacağını açıklıyorum. Hocamız Allah sıhhat sıhhat verdikçe nazaranvine devam edecektir. Beşiktaş artık öz kaynaklarıyla beslenen bir planı başlatmıştır. Bir yıl evvelce başlattık. Rize maçında çıkan çocuklarımızın yanında, onlar kadar âlâ olan çocuklarımızın da olduğunu söylemek istiyorum.