Aleyna Tilki ‘saplantılı hayran’ şokunun akabinde meskenini değiştirdi

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Aleyna Tilki ‘saplantılı hayran’ şokunun akabinde meskenini değiştirdi Aleyna Tilki, ailesiyle birlikte yaşadığı siteye giren saplantılı hayranı yüzünden öbür bir konuta taşındığını deklare etti. Genç müzikçi Twitter sayfasına şöyleki yazdı: “Bu beni rahatsız edenler; konutum değişti! He lakin hesaplaşmak isteyen var ise direkt bana yazsın bu saatten daha sonra. aslına bakarsanız özgür kalınıyor. Ben şahsen uğraşırım.”

‘Uzi’ lakabıyla tanınan rapçi Utku Yalçınkaya ile aşk yaşayan Aleyna Tilki, geçen haftalarda saplantılı bir hayranı yüzünden güç günler geçirmişti.

Aleyna Tilki’nin yaşadığı siteye tellerden atlayıp giren Muhammed Erkam A., komşulara müzikçinin dairesini sormuştu. Komşulardan biri güvenliği arayıp durumu bildirirken Muhammed Erkam A., polis takımlarınca gözaltına alınmıştı.

Muhammed Erkam A., İstanbul Anadolu 8. Sulh Ceza Hakimliği tarafınca yurt dışına çıkma yasağı, Aleyna Tilki’nin ikametgahına, iş yerine, bulunduğu yerlere 500 metreden çok yaklaşmama biçiminde isimli denetim koşullarıyla hür bırakılmıştı.

“EN BÜYÜK CEZAYI TALEP EDİYORUM”

Aleyna Tilki ise toplumsal medyadan isyan ederek olayın kendisinin konserdeyken yaşandığını belirtmişti.

Tilki paylaşımında, “Dün gece ben konserdeyken çitlerden atlayıp konutumun bloğuna kapı numarasına kadar öğrenip kapıma pusu kuran kelamda ‘takıntılı hayran’ kişinin hayranlıkla bir alakası yoktur! Kapıma şahsen pusu kurmuştur!! En büyük cezayı talep ediyorum! Konuttaki küçücük kardeşimin ve ailemin can korkusu beni derinden yaraladı…” sözlerini kullanmıştı.

“HESAPLAŞMAK İSTEYEN DİREKT BANA YAZSIN”

Şahsın hür bırakılmasına reaksiyon gösteren Tilki, devayı konutunu değiştirmekle buldu.

Tilki, ailesiyle yaşadığı siteden ayrılarak öbür bir siteye yerleşti.

Müzikçi, haberi ise toplumsal medyadan duyurdu.

Olayla ilgili ikinci bir paylaşım yapan Tilki, ‘hodri medyan’ diyerek “Bu beni rahatsız edenler! Meskenim değişti! He fakat hesaplaşmak isteyen var ise direkt bana yazsın bu saatten daha sonra!!!!! aslına bakarsan özgür kalınıyor. Ben şahsen uğraşırım!” sözlerine yer verdi.