Başak Dizer’den hamilelik açıklaması

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Başak Dizer’den hamilelik açıklaması Magazin dünyasının örnek çiftlerinden Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer hakkında sürpriz bir argüman ortaya atıldı. 44 yaşındaki Dizer’in gebe olduğu ve haberi şimdilik kapalı tuttukları söylenmişti. Lakin kısa müddette gündem olan hamilelik tezine jet yalanlama geldi.

“HAMİLE DEĞİLİM”

Başak Dizer, bir arkadaşının kendisini tebrik ettiği Instagram paylaşımına yanıt vererek hamilelik argümanını yalanladı. Arkadaşına özel bildiri gönderen Başak Dizer Tatlıtuğ, “Hamile değilim. Her sene nizamlı olarak yapılan yanlış haber” dedi.

“KIVANÇ’A ÇOK GÜLÜYORUM”

Aşklarını her vakit gözlerden uzak yaşamayı yeğleyen çiftten Başak Dizer, daha evvel bir dergiye verdiği röportajda şunları söylemişti:

“Kıvanç’a epey gülüyorum. Konutta devamlı taklit, mizah yapar. Başında çabucak muharrir ve oynar.”

“Evliliğimle göz önünde olmak benim seçimim değildi. O denli gelişti, elimde olan bir şey değil. Evlenmedilk evvel de tıpkı bölümde olduğum için işim gereği hayli sakin bir toplumsal hayatım yoktu. Alışılmış, evlilikle bu çember genişledi.”

“Evliliğinizi ve özel ömrünüzü ne kadar saklı yaşarsınız, dışardan o kadar az müdahale yapılıyor, o kadar az konuşuluyorsunuz. Bir de yapı gereği aslına bakarsanız ben özel hayatımı ortada yaşamayı seven bir insan değilim. Kıvanç da birebir biçimde. Evliliğin en kıymetli yapı taşı hürmet ve anlayış.”

“beraber eğlenmek, hoş vakit geçirmek, el ele neşeyi, coşkuyu ve olağan üzüntüyü paylaşabilmek; birlikte gülmek, seyahat etmek, kaliteli vakit geçirmek; birbirine yetebilmek; birbirini tamamlamak ve beslemek. Bu dediklerimin ortasında daima aşk var. Aşık olmadan fazlaca hoş vakit geçirmek güç. Aşk münasebetleri genelde sevgi ve hürmet ile başlıyor lakin bu daima devam etmek zorunda yoksa büyü bozuluyor.”