Bayılan yürüyüşçüye Çağdaş Family oyuncusu Julie Bowen yardım etti

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Bayılan yürüyüşçüye Çağdaş Family oyuncusu Julie Bowen yardım etti New Jersey’den Minnie John, yaşadıklarını bir Facebook gönderisinde paylaştı. Kocası Shaji ve oğulları Brandon Utah’a gittiklerini yazan John, Ulusal Park’taki tanınan kemeri görmek için yürümeye başladıklarını ancak kendisinin yolu tamamlayamadığını anlatıyor.

Evvel bayılmamak için bir kayanın üzerine oturduğunu ve ailesine onsuz devam etmelerini söylüyor: “Tek hatırladığım, başım ellerimde, kayanın üzerinde inançlı bir biçimde oturuyordum. daha sonra tanıdık bir sesin bana soru sormaya devam ettiğini duydum.”

ÇOK İÇTEN VE TATLI BİRİYDİ

John CNN’e, Çağdaş Family isimli TV programında Claire Dunphy rolüyle tanınan Bowen’ın, kız kardeşi Dr. Annie Luetkemeyer ve bir rehberin de Narin Kemeri görmek için yürüyüşe çıktığını ve kendisine yardım ettiğini söylemiş oldu: “Çok cana yakın, fazlaca içten, hayli tatlıydılar.”

Şeker hastası olan John’un kan şekeri düşmüş, önemli biçimde susuz kalmış ve kahvaltıdan beri yemek yemeyi unutmuş. John, bulaşıcı hastalık uzmanı Luetkemeyer’in onunla çabucak ilgilendiğini, yarasını temizlediğini ve ilaç sağladığını söylemiş oldu: “Ayaklarımda hiç güç yoktu. Julie ve Annie kollarımdan tuttular, beni kaldırdılar. Gözlerim odaklandı ve Annie hâlâ benimle konuşurken Julie’yi karşımda gördüm.”

John’un ailesinin dönüşünü beklerken John bir fotoğraf istedi: “elbet dedi, bana kocaman sarıldı ve bir fotoğraf çektik. Çok cana yakın, epeyce içten, fazlaca tatlıydılar: Büyük bir aktör ya da büyük bir hekimin olmasını beklediğiniz üzere değillerdi. Yalnızca epeyce alçakgönüllü, epeyce sevgi dolulardı.”

John, CNN’e Moab Bölge Hastanesi’ne gittiğini, burada beş dikiş atıldığını ve burnunun kırıldığını söylemiş oldu.

John, ünlü oyuncu ve kız kardeşi için “Onlarla tekrar asla karşılaşamayacağımı biliyordum fakat yaptıklarının insani tarafını takdir ettim. Etrafımızdaki her şeye karşı körüz ve insanların bu kadar uygun, kibar ve sevecen olacağını hayal etmiyoruz” dedi.