Bella Hadid, ruh sıhhatini korumak için iki yıldır rastgele bir stilistle çalışmıyormuş

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Bella Hadid, ruh sıhhatini korumak için iki yıldır rastgele bir stilistle çalışmıyormuş Bella Hadid, uzun vakittir şahsi bir stilist kullanmamasının niçininin zihinsel sıhhat sıkıntıları olduğunu söylüyor.

WSJ Magazine’e konuşan 25 yaşındaki muhteşem model, zihinsel olarak sıkıntı vakit içinder geçirdiğini anlattı. Hadid, bilhassa fotoğrafçıların beklediği telaşıyla dışarıya çıkmanın kendisi için karmaşk olduğunu söylemiş oldu:

“Geçen yıl, beşerler benim stilim hakkında konuşsalar, beğenseler de beğenmeseler de kıymetli değildi. Zira bu benim usulüm, bunu öğrenmek benim için hakikaten değerliydi. Sabah konuttan çıktığımda aklıma şu geliyor: Bu beni memnun ediyor mu? Bu hususta güzel hissediyor muyum ve rahat hissediyor muyum?”

Victoria’s Secret modeli geçen yıl Instagram aracılığıyla ruh sıhhatiyle ilgili samimi açıklamalar yapmıştı ve ergenlik ve yetişkin hayatının birçoklarında aşırı depresyon ve korkudan muzdarip olduğunu söylemişti:

“Sinirlerimi yatıştırmak için bir içki içmeden dışarı çıkmak benim için zorlaştı, bu da beni, hiç dışarı çıkmak istemez bir hale getirdi. Ayrıyeten daima bir rejimi zorlayan bir ömürle, her gün 13 saat çalışmanın yanı sıra, bunun benim için sürdürülebilir bir ömür olmadığını biliyordum.”

Hadid ayrıyeten WSJ’ye geçen kasım ayında niye ağladığı bir dizi selfie’yi Instagram’da paylaştığını da anlattı:

“Gerçekten depresif dönemlerim olurdu ve annem ya da tabibim nasıl olduğumu sorardı. Onlara yazarak karşılık vermek yerine, bir fotoğraf gönderirdim. bu biçimdelar benim için en kolay şey buydu, zira nasıl hissettiğimi asla açıklayamıyordum.”

Hadid, güzel ve makus günleri olduğunu söylerken toplumsal medyada ne kadar hayli şey paylaştığı konusunda pişmanlık duymadığını da belirtti.