Britney Spears’tan ailesine öfke dolu ileti: Adalet istiyorum

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Britney Spears’tan ailesine öfke dolu ileti: Adalet istiyorum Vasilik davası süren Britney Spears, ailesini maksat almaya devam ediyor. Spears, toplumsal medyada son yayınladığı gönderilerden birinde artık anlayışlı davranıp sessiz kalmayacağını ve kendisine yapılanlar için adalet istediğini yazdı.

Babasının vasiliğinin son bulmasından daha sonra vasiliğin büsbütün kalkması için gün sayan Brittney Spears yaşadıklarıyla ve bu süreçte yanında olmayan yakınlarıyla yüzleşmeye devam ediyor. Mahkemede babasının vasiliği hakkında uzun yıllar daha sonra birinci sefer konuşan Spears, geçtiğimiz günlerde de kendisinden rastgele bir dayanak görmediğini belirttiği kız kardeşi Jamie Lynn Spears’ı gaye almıştı.

Dünyaca ünlü yıldız, artık de tüm ailesine açık açık bir bildiri yayınladı:

“Yalnız olmayı umursamıyorum… ve aslında anlayışlı Rahibe Teresa olmaktan bıktım… Bu bildiri aileme… beni kestirim edemeyeceğiniz kadar derinden incittiğiniz için!!! Vasiliğin bitmek üzere olduğunu biliyorum fakat bir daha de adalet istiyorum!!! ömrüm boyunca daima daha büyük insanı oynadım… Bunun ne kadar sıkıntı olduğunu biliyor musun ???”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Britney Spears (@britneyspears)’in paylaştığı bir gönderi

Spears’ın bildirisi, babasının vasiliğinin sona ermesi için mahkemede konuşmasıyla başladı. Hatta babasını, onun üzerinde denetim sahibi olmayı seven bir seks taciriyle bile kıyasladı.

Kamuoyuna duyurulan birinci duruşmasında, “Size karşı büsbütün dürüst olmam gerekirse, aileme dava açmak istiyorum. Ayrıyeten öykümü dünyayla paylaşabilmek istiyorum, sessiz bir sır olmak yerine bana yapılanları anlatmak istiyorum” dedi.

Pop yıldızı ayrıyeten son vakit içinderda Jamie Lynn Spears’ı da maksat alan paylaşımlar yaptı. Spears, vasilik davası sürecinde kendisini hiç desteklemeyen kız kardeşinin yeni kitabını tanıtmasını tiye aldı. Jamie Lynn Spears da hayranlarından aldığı tenkitlerden ve babasının vasiliğinin sona ermesinden daha sonra açıklamalar yaptı. Ayrıyeten, geçmişte kendisinin de annesi ve babası tarafınca ruhsal şiddet gördüğünü argüman etti.