Ceylan Ertem doğalgaz faturasını paylaşıp isyan etti: Haram ola

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Ceylan Ertem doğalgaz faturasını paylaşıp isyan etti: Haram ola Geçen gün yıllardır bir hanımın tacizine maruz kaldığını anlatan müzikçi Ceylan Ertem, bu sefer konutuna gelen doğalgaz faturasını görür görmez sıkıntıdan çıktı. Toplumsal medya hesabından 3 bin 786 liralık faturayı paylaşan müzikçi, “Bu işin artık suyu çıktı. Haram ola” dedi.

Müzikçi Ceylan Ertem’in 5 yıldır kendisini takıntılı bir biçimde her yerde takip eden bir bayanla ilgili anlattıkları tüyler ürpertmişti.

Ceylan Ertem, kent fark etmeksizin her konserine gelen, tatile gittiği yerlerde karşısına çıkan ve kendisi için İzmir’den İstanbul’a taşınan bu takıntılı hayranının son olarak cinsiyet değiştirip erkek olduğunu anlatmıştı.

Ceylan Ertem, “Cinsiyet ameliyatını benim için yaptığını yazdı. Bir periyot sevgilim olduğunda ‘Bana bu nasıl yaparsın’ diye bildiri gönderdi. Yaşadığım köyü öğrenmiş. Bu (önceki) akşam ‘Hayranıyım’ diyerek bir restorana benim konutuma gönderilmesi için yemek siparişi vermiş. bu biçimdece tam adresimi öğrenmiş. Korkuyorum. Covid durumum geçince savcılığa gideceğim” demişti.

Müzikçi bu sefer de konutuna gelen doğalgaz faturasına sitem etti.

“SİZ BİZİMLE DALGA MI GEÇİYORSUNUZ?”

Instagram hesabından 3 bin 786 lira gelen doğalgaz faturasını paylaşan Ceylan Ertem, “Arkadaşlar, bu işin artık suyu çıktı. Kardeşimin ve benim odalarımız, salonda 1 petek yanıyor. Denemek istedik, kombi de oldukça kısıkta çalışıyor ve sonuç bu. Siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz? Haram ola diyorum, kusura bakmayın” dedi.

“BİR KİRA BEDELİ FATURALARA GİDİYOR”

“Bu parayı kolay kazanmıyoruz” diyen müzikçi, kelamlarını ” Doğalgaz, elektrik artırımlarından daha sonra bir kira bedeli yalnızca faturalara gidiyor. İnanılır üzere değil, epeyce oldukça can sıkıcı. Herkese kolaylıklar dilerim bu şartlarda” diyerek tamamladı.

Ceylan Ertem’in paylaşımı.