Çocuğuna cinsel istismara azmettirdiği argüman edilen Bulut Duman’dan açıklama

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Çocuğuna cinsel istismara azmettirdiği argüman edilen Bulut Duman’dan açıklama İstanbul Kadıköy’de evlat edindiği 2 yaşındaki çocuğuna öbür bir erkek tarafınca cinsel istismarda bulunulması için azmettirdiği sav edilen müzikçi Bulut Duman (31) hakkında ‘çocuğun cinsel istismarına azmettirme’ hatasından 27 yıldan az olmamak koşuluyla mahpus cezası istemiyle dava açılmıştı. Hazırlanan iddianamede Duman’ın kabahati işlediğine dair kâfi kuşku oluştuğu öne sürülmüştü.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede kuşkulu Bulut Duman’ın Kadıköy’deki adresinde A.Ü. isimli erkek ile 7 Kasım 2020’de cinsel beraberlik yaşadığı ve A.Ü.’nün tabirine göre Duman’ın kendisine çocuğa cinsel istismarda bulunmasını azmettirdiği istikametindeki argümanı üzerine soruşturma başlatıldığı açıklandı. İddianamede 2 yaşındaki mağdur çocuğun kuşkulu Bulut Duman’ın çocuğu olduğu vurgulandı.

A.Ü.’nin Duman’ın isteğini kabul etmediği öne sürülen iddianamede, Duman’ın A.Ü.’ye “Ben esasen çocuk gelişimciyim. Bebekler 15 aylıkken bu biçimde bir durumu anlamazlar” formunda konuştuğu argüman edilmişti.

BULUT DUMAN’DAN BİRİNCİ AÇIKLAMA

Hakkında çıkan haberlerin akabinde Instagram hesabından paylaşım yapan Bulut Duman, “Ya epeyce rica ediyorum şu tanıdık gazetecilerinize haber yaptırıp gerçekmiş üzere milleti kandırmayın. Toplumsal hizmetler ve uzman raporlarına göre bir istismar olmadığı, çocuğum da benden hiç bir vakit alınmadığı biçimde iğrenç haberler yapıyorsunuz” dedi.

“EN UFAK BİR KUŞKU OLSAYDI, ŞU AN TATİLDE OLMAZDIK”

Kızıyla epey âlâ anlaştığını ve onun epeyce keyifli olduğunu öne süren Bulut Duman, kelamlarına şöyleki devam etti:

“Tüm yakın etrafım, arkadaşlarım, dostlarım ve elbette beni takip edenler, kızımla kusursuz ve eşsiz bir baba-kız münasebetimiz olduğunu biliyorlar. Sokaktan geçenlerin bile her daim övgüsüne mazhar olmuşumdur. Çok samimi olarak söylüyorum, zerre keyfimiz kaçmıyor. Kimse de size ve palavra haberlerinize inanmıyor. Kızımı goren herkes onun zekası karşılığında şaşkınlığını gizleyemiyor. İnanılmaz keyifli bir çocuk ve onunla gurur duyuyorum. İş babalığım konusunda yetkinliğim ve babalığım noktasında kimsenin ağzını açmak haddi değil. aslına bakarsanız aksi biçimde en ufak bir kuşku olsaydı, şu an evladımla tatilde olmazdık. Bu iftiraya ortak olan pisliklerden kimileri da ceza konutunda olmazdı ve dışarda olanların da türel süreci devam ediyor olmazdı.”