Deniz Akkaya reaksiyon çeken o kelamlarının gerisinde

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Deniz Akkaya reaksiyon çeken o kelamlarının gerisinde Eski model Deniz Akkaya, YouTube’da yayınlanan Armağan Çağlayan’ın ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk oldu. Akkaya, iki yıl evvel yaptığı “Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmek istemiyorum” açıklamasını yineladı.

O periyot büyük reaksiyon çeken açıklamasının ardında duran Akkaya, şişmanlığın bir hastalık olduğunu lisana getirdi.

Akkaya, “Biz hasta taraflarımıza bile bile sarılmamalıyız. Şişmanlarla görüşmüyorum zira görüşlerimiz başka. Anoreksiyalarla da arkadaşlık kuramam. Aynaya baktığında çözebileceğin problemleri elimizin karşıtıyla itmemeliyiz. Yeme bozukluğu bir duygusal rahatsızlıktır, üstüne çalışmak gerek. Problemlerine sarılan bir insan intihar ediyor demektir. İntihara meyilli biriyle de arkadaşlık etmem” diye konuştu.

“ÇILGIN YAŞADIM ANCAK ARTIK DURULDUM”

Gençlik senelerında epey çılgınlık yaptığını belirten Akkaya, “Çılgın yaşadım fakat artık duruldum. Evvelce hayli içiyordum, kaç sefer mevtin kıyısından geçtiğimiz işlere imza atmışız. Onları da uygun ki hayatışım diyorum” tabirini kullandı.

Akkaya ayrıyeten, “Uçuk bir tiptim. Artık o kadar bahadır değilim. ‘Kırkından daha sonra azanı teneşir paklar’ diyoruz ya, biz bunları yaparken konutta evcilik oynamaya çalışanların şimdiki halini görüyorum. Şükür ki yanlışsız vakitte yanlışsız yaşta yapmışız” dedi.

“HİÇ KASLI SEVGİLİM OLMADI”

Deniz Akkaya, Armağan Çağlayan’ın kendisi için “Sevgililerini ülkenin güzelleri içinden değil entelektüelleri içinden seçer” açıklamasına şu sözlerle onay verdi: “Hakikaten benim hiç kaslı sevgilim olmadı ya! Geçen bir daha senin programına geldiğimde ‘bana yakın biri olsun’ demiştim. 40’tan daha sonra fikir değişti.”

Bir periyot alkol sorunu yaşayan Deniz Akkaya, kızı Ayşe’nin babası Efe Önbilgin yardımıyla bu durumdan kurtulduğunu deklare etti.

“Alkolü Ayşe’nin doğumundan evvel bırakmıştım” diyen Akkaya, “Efe’den dolayı. Benden daha fazla içen birini görür görmez içmekten vazgeçtim. ‘İçince bu biçimde mi olunuyor ya’ dedim. Benim için sahiden dönüm noktası oldu” halinde konuştu.