Emre Taşdemir Galatasaray’la 2 yıllık yeni mukavele imzaladı

Gattuso

New member
Galatasaray ile 2 yıllık yeni mukavele imzalayan Emre Taşdemir, statta düzenlenen imza merasiminde açıklamalarda bulundu. Meskeni olarak gördüğü Galatasaray ile tekrar yeni mukavele imzaladığı için epey keyifli olduğunu söyleyen Taşdemir, “Başkanımıza ve yöneticilerimize bana inandıkları, güvendikleri için epey teşekkür ederim.

Ben de bunun karşılığını alanda göstereceğim. Bir teşekkür de hocama etmek istiyorum. Bana Galatasaray’ın kapısını açtığı için, her vakit yanımda olduğu, gerimde durduğu için hocam Fatih Terim’e de epeyce teşekkür ederim.

Bu sene bizim için yeni bir başlangıç var. Bütün kupaların en büyük favorisi biziz. İnşallah pandemi de biter ve en büyük gücümüz olan taraftarımıza kavuşuruz. tekrar emeği geçen herkese teşekkür ederim”
diye konuştu.

Hollanda’dan Galatasaray’a yakışan bir sonuçla ayrılmak istediklerini söyleyen başarılı oyuncu, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu’ndaki rakipleri PSV Eindhoven hakkında ise, “Bu sene epeyce farklı bir Emre Taşdemir izlettirmek istiyorum. Kampı en düzgün biçimde, en hoş biçimde geçirip Hollanda’ya gidip oradan da bize yakışan sonuçla ayrılmak istiyoruz” sözlerini kullandı.