Eski Spice Girls üyesi evliliğinde şiddet gördüğünü deklare etti: Hala geceleri uyuyamıyorum

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Eski Spice Girls üyesi evliliğinde şiddet gördüğünü deklare etti: Hala geceleri uyuyamıyorum Dünyaca ünlü müzik kümesi Spice Girls’ün eski üyesi Mel B, 10 yıl süren evliliğinde yaşadığı fizikî ve cinsel şiddeti anlattı.

90’lı senelera damga vuran Spice Girls kümesinin üyesi Mel B, eski eşinden gördüğü şiddet niçiniyle 5 yıldır fazlaca sıkıntı günler geçirdiğini ve bir müddetdir travma daha sonrası gerilim bozukluğu yaşadığını söylemiş oldu.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan Mel B, 2017’de 46 yaşındaki Stephen Belafonte’den ayrıldığından beri ruhsal olarak düzelemediğini deklare etti. Mel B, eski eşinden 10 yıl boyunca fizikî ve ruhsal şiddet gördüğünü söylemişti.

46 yaşındaki Mel B, hayli acı verici şeyler yaşadığını, zihninin onları her ne kadar engellemeye çalışsa da geceleri uyuyamadığını, dehşet ve ter ortasında uyandığını söylemiş oldu.

Ünlü müzikçi, ‘Yaklaşık beş yıl daha sonra hala erken saatlerde uyanıyorum, beynimde uçuşan vahim ses ve imaj kesimleri, engellemeye çalıştığım şeyler yüzeye çıkıyor” dedi.

“GÖRÜNTÜLERİMİZİ KAYDETMİŞ!”

Mel B, eski eşinin ikilinin bir arada olurken imajlarını kaydettiğini ve bunları gördüğü vakit inanamadığını anlatırken, “Katlandığım en küçük düşürücü şeylerden bir tanesiydi” tabirleriyle anlattı.

Mel B, evlilik sırasında ‘her şey yolundaymış üzere görünmeye’ devam ettiğini, rol yaparsa ‘normal, sevgi dolu bir bağdan zevk alacaklarını’ umduğunu söylemiş oldu.
Mel B, 2017 yılına kadar Stephen Belafonte ile birliktedi. Lakin çift olaylı bir biçimde ayrıldı. Mel B, eski kocası Stephen’ı duygusal ve fizikî taciz ile suçladıktan daha sonra 10 yıl boyunca evliliğini terk etmeye çalıştığını sav etti.

ESKİ EŞİ SAVLARI REDDETMİŞTİ

ITV News’e verdiği bir röportajda müzikçi, münasebetini tekraren bırakmaya çalıştığını, lakin ona geri dönmeye devam ettiğini deklare etti: “10 yıldır evliydim ve ayrılacak gücü buldum ancak daha sonra geri döndüm. Bu benim için imkansız bir durumdu. Bu tıp bir münasebet ortasındayken, dışarı çıkmanız nitekim imkansız zira izole edilmişsinizdir.”

Stephen Belafonte ile Mel B 2017’de boşandı. Stephen 2017’de yaptığı açıklamada savlarını reddetti ve TMZ’ye şunları söylemiş oldu: “Bayan Brown’un bu hayli özel sorunda saygılı ve dostça bir biçimde ilerlememeyi seçmesi utanç verici.”