Goran Pandev futbolu bıraktı

Gattuso

New member
Kuzey Makedonyalı ulusal futbolcu Goran Pandev, mesleğinin çoğun İtalya’da Inter, Lazio, Napoli, Genoa ve Parma üzere ekiplerde geçirdikten daha sonra emekli olduğunu deklare etti.

Son olarak Parma forması giyen Pandev kramponlarını asma sonucu verdi.

Pandev, Instagram’da “Geriye bakıyorum ve gerçek görünmüyor… İnanılmaz bir seyahat oldu” diye yazdı. Kuzey Makedonyalı futbolcu şu biçimde devam etti:

“Çok fazla his, hepsini yanımda gdolayıyorum ve onları yolumda bana eşlik eden herkesle paylaştığımı biliyorum. Dayanağım olan aileme, eşim Nadica’ya ve çocuklarım Filipo, Ana, Sofia’ya teşekkür ederim. Bu hayalin peşinden gitmeme müsaade verdikleri için babama ve anneme teşekkür ederim. İnsanlara bana verdikleri tutku için teşekkür ediyorum… Harikaydınız. Branchini ailesine teşekkür ederim, siz olmasaydınız bunların hepsini asla yapmazdım. Bana güvenen tüm hocalarıma ve yöneticilerime teşekkür ediyorum. hepinizi kucaklamak isterdim. Olağanüstü bir kısım bitiyor. Yanımda inanılmaz hislerle dolu bir bavul getiriyorum. Bunları sizinle paylaştığım için memnunum. Tüm kalbimle Goran.”

Tecrübeli isim, 2014-2015 döneminde bir yıl Galatasaray forması da giymişti. Kuzey Makedonyalı oyuncu, sarı-kırmızılı forma altında 17 maçta 7 gol 2 asistlik performans sergilemişti.