Hande Doğandemir: Cardi B kafayı bana taktı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Hande Doğandemir: Cardi B kafayı bana taktı ABD’li rap yıldızı Cardi B, bir periyot izlenme rekorları kıran ‘Muhteşem Yüzyıl’ın hayranı. Dizide Kösem Sultan’ı ortadan kaldıran Turhan Sultan’ı oynayan Hande Doğandemir, Cardi B için “Bana küfür kıyamet linç kampanyası başlattı” dedi.

Oyuncu Hande Doğandemir, ‘Dayı Şov’ programına konuk oldu ve mesleğinde yer aldığı projeler hakkında konuştu.

“Cardi B bana kafayı taktı” diyen Doğandemir, ABD’li rap yıldızının kendisini Twitter’da nasıl sıkıştırdığını anlattı.

“KÜFÜR KIYAMET LİNÇ KAMPANYASI BAŞLATTI”

36 yaşındaki oyuncu yaşadıklarını “Cardi B, ‘Muhteşem Yüzyıl’ hastası çıktı. Kösem Sultan’ı ortadan kaldıran Turhan Sultan’ı oynadım ben orada. Küfür kıyamet! Linç kampanyası başlattı bana Twitter’da. ‘Allah belanı versin’ falan demiş. Ben de ‘Hayırdır Cardi’ciğim, ne oluyor ya’ dedim” kelamlarıyla anlattı.

“O SİNEMADAN HİÇ PARA KAZANMADIM!”

Dizilerde olduğu kadar tiyatro oyunları ve bağımsız sinemalarda de yer alan Hande Doğandemir, “Nuh Tepesi’ kendimi sanata ve bağımsız sinemalara verdiğim birinci açılış sineması oldu. Hiç para kazanmadığım, üzerine para verdiğim bir şeyler yaptım” sözlerini kullandı.

“BİR İNSAN HAYATINDA ÖBÜR NE İSTER?”

Doğandemir, sinemayla kazandıkları mükafatı almaya New York’a gittikleri vakti, “Haluk Bilginer, Ali Atay ve Arın Kuşaksızoğlu, bir hafta New York’ta harika vakit geçirdik. Üzerine bir de ödül alıp, geldik. Bir insan ömründe öteki ne ister?” kelamlarıyla anlattı.

Ünlü oyuncu, ayrıyeten yazın bir tane bağımsız sinemasının izleyiciyle buluşacağını, ve ‘Daha Yeterli Bir Yarın’ isimli sinema sinemasının yakında beyazperdede olacağını belirtti.