Hilal Kaplan’dan, Serdar Ekşioğlu’nun “Süheyb Öğüt’le görüştüm” kelamlarına cevap: Palavra uyduruyor

BordoBereli

Genel Mod
Global Mod
Organize kabahat örgütü önderi Sedat Peker‘in, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Lideri Tayyip Erdoğan’ın yeğeni ile evli olan Serdar Ekşioğlu ile telefon görüşmesini yayınlaması üzerine hükümete yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesi muharriri Hilal Kaplan’dan, Ekşioğlu’nun tabirleriyle ilgili açıklama geldi. Kaplan, “Serdar Ekşi denen yalancı iki yıl evvel ortaya binbir ricacı koyarak eşimle bir kere görüşmüş. Eşim nasıl bir tip olduğunu anlayınca telefonundan dahi engellemiş. Artık çıkmış geçen hafta görüştüm diye palavra uyduruyor. Mahkemede hesaplaşacağız” dedi.

Organize kabahat örgütü önderi Sedat Peker bugün Erdoğan’ın yeğeninin eşi ve Lazoil Petrol Dağıtım Şirketi’nin sahibi Serdar Ekşioğlu ile yaptığı görüşmeyi yayınladı.

toplantıda, Ekşioğlu, Sabah gazetesi müellifi Hilal Kaplan’ın eşi Süheyb Öğüt‘ü kastederek, “Reisim Pelikan’a girme. Hilal’ın kocası, pelikanın başı o aslına bakarsan, Süheyb’i ben aradım. ‘Abi ben burada değilim, geleyim kesinlikle görüşelim’ dedi” sözlerini kullandı

“Serdar Ekşi denen yalancı ile ‘alakamız’ şudur” diyen Kaplan, Ekşioğlu’nun tabirlerine şöyleki karşılık verdi:

“Kendisi Taha Ün ile yakındır. O yüzden bu görüntüde hakkımızda söylemiş olduklerinin Taha Ün-Davutoğlu takımı kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Eşimle cepte görüştüğü tarihi açıklasın; HTS kayıtlarını talep edeceğiz & iftiradan dava açacağız.”

“Serdar Ekşi denen yalancı iki yıl evvel ortaya binbir ricacı koyarak eşimle bir kere görüşmüş. Eşim nasıl bir tip olduğunu anlayınca telefonundan dahi engellemiş. Artık çıkmış geçen hafta görüştüm diye palavra uyduruyor. Mahkemede hesaplaşacağız.”

TIKLAYIN – Sedat Peker, Erdoğan’ın yeğeninin eşi Serdar Ekşioğlu ile yaptığı konuşmayı yayınladı: Biz 4 TIR yolluyorduk, onlar da 4 TIR veriyorlardı, sen de vardın