Hülya Avşar: Sabaha kadar mesajlaştım, sonlarım bozuldu

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Hülya Avşar: Sabaha kadar mesajlaştım, sonlarım bozuldu ‘Masumiyet’ dizisinin final yapmasının çabucak akabinde bir televizyon programına konuk olan Hülya Avşar, hem biten dizisiyle, tıpkı vakitte kendi ile ilgili merak edilenleri yanıtlandırdı.

Hülya Avşar’a toplumsal medyada fazlaca konuşulan rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu’na attığı tokat sahnesi soruldu.

Avşar, “Şöyle oldu, birkaç kez vurman gerekiyor yakın çekim, genel çekim diye. Bu işin tekniği var. Lakin direktörümüz biraz daha tesirli vurmamı istedi. Ben de bir anda vurdum, nasıl oldu anlamadım. Olağanda daima yanağına vurmuşum lakin en son vurduğumda çenesine geldi” tabirlerini kullandı.

AĞZINI KAPATAMAMIŞ

Sahne çekiminden daha sonrasında Postuoğlu’nun ağzını kapatamadığını fark ettiklerini belirten Avşar, rol arkadaşının apar topar hastaneye götürldüğünü deklare etti.

Yaşanan olayı anlatırken gülmesine pürüz olamayan Avşar, Postoğlu’ndan da yayın sırasında esprili bir lisanla özür diledi.

“SİNİRLERİM BOZULDU”

Ayrıyeten dizide kendisine uygulanan filtre konusuna da değinen Avşar, “Filtre kıssasını bilmiyorum. niye yaptı, sabaha kadar mesajlaştım ve sonlarım bozuldu. Benim yaptırmam mümkün değil. Dizlerde bu biçimde pr yapılmasını ben yanlışsız bulmuyorum. Dizinin de bu biçimde bir şeye gereksinimi yoktu” dedi.

“TELEVİZYONLARDA DİZİ YAPMAK ZORLAŞTI”

Hülya Avşar, ‘Masumiyet’ dizisinin niye bittiğini de deklare etti: “Televizyonlarda dizi yapmak zorlaştı. Yeni başlayan diziyi seyirci kaydediyor ve o denli izliyor. Bizimki de bu biçimde bir şey oldu. Televizyoncu ile üretimci içinde o iş farklı oluyor. Daha evvel bitecekti aslında lakin ben zorladım. Sağ olsun üretimci Faruk’u ite kaka bugüne geldik. Ben bir yer falan basmadım o savlar temelsiz. Final sahnesi ile ilgili tenkitler geldi. Fakat genel manada âlâ.”