Icardi ile Wanda Nara çifti ayrıldı

Gattuso

New member
Galatasaray futbolcusu Mauro Icardi ile eşi ve menajeri Wanda Nara‘nın ayrıldığı öğrenildi. Wanda Nara, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda ayrılık sonucunı duyurdu.

Wanda Nara, paylaşımında şu sözleri kullandı:

“Bu anı yaşamak benim için acı verici… Lakin yaşananlar ve medya spekülasyonları göze alındığında bunun benden duyulmasını tercih ederim. Bu ayrılık hakkında rastgele bir detay vermeyeceğim. Lütfen, yalnızca benim için değil çocuklarımız için de anlayış rica ediyorum.”

İkinci defa ayrıldılar

Wanda Nara, 2021 yılının Ekim ayında eşi Icardi’nin kendisini aldattığını bir daha bir paylaşımla duyurmuştu. Nara yaptığı paylaşımda, “Bir o…. için aileni mahvettin” tabirlerini kullanmıştı.

Bu olay üzerine ayrılan çift, Mauro Icardi’ni özür dilemesiyle barışmıştı. Icardi mevzuya ait “Bu hoş aileye güvenmeye devam ettiğin için teşekkür ederim aşkım. ömrümüzün lokomotifi olduğun için teşekkür ederim. Seni seviyorum. Sevdiklerini incitmek ne kadar acı verici. Yalnızca incittiğin bireyler seni affedince iyileşirsin” demişti.

Nara’nın ayrılık sonucunı duyurmasının akabinde eski eşi Maxi López’i takibe aldığı toplumsal medyada epeyce konuşuldu.