İclan Aydın’ın dehşet dolu anları! Yardımına köyün genci yetişti

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
İclan Aydın’ın dehşet dolu anları! Yardımına köyün genci yetişti İzmir Urla’da yaşayan İclal Aydın, sabah saatlerinde köpeğini gezdirmek için dışarı çıktığında sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Bacağından yaralanan oyuncu, “Feryadıma köyün gençlerinden biri yetişti” dedi.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yaşadıklarından bahseden İclal Aydın, şunları yazdı:

“Bu sabah da her zamanki üzere gün ağarırken uyandık. Birinci işimiz Marlon’la tuvalet yürüyüşüne çıkmak oldu. Bir iki sokak uzaklaşmıştık ki bir küme sokak köpeği ile burun buruna geldik. niye bilmiyorum lakin köpekler akitaları sevmiyor. Sokak köpekleri Marlon’u görür görmez çılgına döndü. Gerçek bir it dalaşının ortasında kaldım. Birbirlerine o denli bir girdiler ki ayırmama imkan yok!”

“Gece yağmur yağmış. Her yer çamur ortasında. Köyün her yanında her gün erkenden gürültüye başlayan site inşaatları var lakin her nasılsa o saatte bir Allah’ın kulu yok. Kim kimi ısırıyor, kim nereye saldırıyor karıştı. Köyümüzün epey yaşlı sakat bir çoban köpeği var. Beni yerde görür görmez koşarak gelip beni kurtarmak için hengameye daldı fakat onu da savuşturdular. her neyse ki feryadıma köyün gençlerinden biri yetişti. Sokak köpeklerini kovalamayı başardı. Marlon’la çamur ortasında girdik meskene.”

“BACAĞIMDAN ISIRMIŞ”

“Bacağımda, sırtımda, kollarımda ağrı hissediyordum ancak tam olarak ne olduğunu anlayamamıştım. Sonuçta bir it dalaşının ortasında kalmış, oğlumu sokak köpeklerine bırakmamıştım. Bir biçimde o arbedede ben de hisseme düşeni almışımdır diyordum. Meskene girince gördüm ki bir tanesi beni bacağımdan ısırmış ancak hangisi? Sonuç: tetanoz ve dört basamaklı kuduz aşısı programı sebebi ile tüm seyahat planlarının ertelenmesi. Marlon’da asabiyet. Bende giderek artan vücut ağrısı. E, doğal sokağa çıkma korkusu… Kalbimi sızlatan o yaşlı köpek var ya… Ah canım benim be…”

İclal Aydın’ın paylaşımı.