İnanç Yalçın deklare etti: Beşiktaşlı oyuncuların bilinmeyenleri…

Gattuso

New member
Beşiktaş’ın son haftalarda performansıyla göz dolduran başarılı oyuncu İnanç Yalçın, siyah beyazlıların enlerini deklare etti. İşte İnanç Yalçın’ın karşılıkları…

En düzgün gibir dahan futbolcu?

Bence Oğuzhan abi âlâ giyiniyor. Yemeğe çıkınca epey hoş lakin idmanlara o kadar güzel gelmiyor fakat giyinmeyi yeterli biliyor. Yabancıların da hepsi güzel giyiniyor. En düzgünü Kevin N’Koudou olabilir.

En komik futbolcu?

Mert Ağabeyimle epeyce gülüyorum, Salih Abi de epey komik, Oğuzhan Abi fazlaca esprili. Onlarla takılıyorsam fazlaca gülüyorum.

En sessiz futbolcu?

En sessiz benim galiba. Galiba benim. Ortada sırada yalnız dolaşmayı severim. Çok takılmam. Genel olarak yalnız oturuyorum, yalnız giyiyorum. Topu da yalnız oynuyorum.

en çok geç kalan futbolcu?

Galiba bir daha ben. Ortada sırada. Artık daha düzgünüm. 2-3 dakika geç kalırım. Vida da ortada sırada geç kalıyor. Hiç beklemezdim. Vida kalıyorsa hepimiz kalırız.

En fotojenik futbolcu?

Can Bozdoğan daima düzgün çıkıyor, daima tıpkı çıkıyor. Ben hiç o denli değilim. Bende biraz değişik. Can daima tıpkı. Alex Teixeira da daima birebir. Fotoğraf üzere.

Toplumsal medyada en hayli vakit geçiren futbolcu?

Elinden telefon düşmeyen isim Oğuzhan abi. 24 saat birisiyle konuşuyor. Hollanda’dan birisi arıyor. Buradan birisiyle konuşuyor. Onun yanına gidince sohbet edemiyorsun, zorla. Telefonu alman lazım, o denli sohbet edebilirsin. N’Sakala da yeterli toplumsal medyada. Uygun Türkçe muharrir bulmuş kendisine. Tuhaf tuhaf fotoğraflar paylaşıyor.

En dakik futbolcu?

Necip Abi, katiyetle. Erken geliyorum kimi vakit, onun arabası daima burada. O daima burada. Kahvaltıyı birinci o yapar. Daima erken gelir. Kalır da. Ondan erken gelen olmaz. Kapıyı o açıyor.

En yetenekli futbolcu?

Quaresma. Çok yetenekliydi. Acayip şeyler yapıyordu. Geldiğim birinci dönem grup Real Madrid üzereydi. O denli, fazlaca düzgün oyuncular vardı. Adriano da epeyce acayipti. Sağ ayağıyla ne yapıyorsa, sol ayağıyla da yapabiliyordu. O da fazlaca yetenekliydi. Şu anki ekipte da herkes yetenekli.

En bonkör futbolcu?

en çok para harcayan… Vallahi bilmiyorum. Oğuzhan Abi daima, birinci geldiğimde hiç unutmayacağım, yalnızdım, 19 yaşında falandım. Yalnızdım. Oğuzhan Abi fazlaca yardım etti, ikramlar verdi. Hiç unutmayacağım.

En bakımlı futbolcu?

Grubun hepsi idmandan, maçtan daha sonra kremlenir falan. Hepsi epeyce bakımlı.

En epey yemek yiyen futbolcu?

Larin. Larin hayli yiyor ağabey. Kahvaltıda 20 yumurta falan yiyor. Erkenden gelirse yumurtaları şöyleki… ÇOk yiyor. O büyük ve kuvvetli futbolcu, ona lazım. Hepimiz güzel yiyoruz. Lazım da…

En çalışkan futbolcu?

N’Sakala hayli fitness yapar. Genel olarak grup epey çalışkandır. Fitness daima doludur.

En sert futbolcu?

Kimle uğraşa girmek istemem, Necip Abi. O tanımıyor alanda, giriyor. İstikrarlı ancak sert. Can da epey sert. O Almanya’da o denli idmanlar da sert. Geldi burada hepimize bir bastı, hayli sertti. Geçmişten Medel hayli sertti. Pepe idmanda sert değildi. Maçta sertti. İdmanda hiç görmedim, bekliyordum ancak hiç sert girmezdi. Maçta affetmezdi.

En centilmen futbolcu?

Pjanic fazlaca sert değil, topu kaybetmiyor. Gerektirirse yapar ancak 10 numaralarda daha centilmen. Oynarsın rahatlatırlar.