Kocası baltayla saldırdı, 13 yaşındaki oğlu bıçakladı!

BordoBereli

Genel Mod
Global Mod
Kocaeli’de yaşayan iki çocuk annesi Sema Aytekin, boşandığı eşinin baltalı saldırısının akabinde artık de 13 yaşındaki öz evladının bıçaklı saldırısına uğradı. Karnından ve kasıklarından aldığı bıçak darbeleriyle hastanelik olan anne Aytekin, “Beni bıçaklayan 13 yaşındaki öz oğlum. Babalarının dolduruşlarına gelmişler. Adeta canlı bomba üzere geziyorlar. Göz bakılırsa bizi öldürmek istiyorlar, yaşamak istiyorum” diye konuştu.

Kocaeli Darıca’da yaşayan Sema Aytekin görücü yolu tanıştığı Ramazan Avalmaz ile 2004 yılında dünyaevine girdi. Tıpkı yıl içerisinde birinci oğlu Yunus Emre Avalmaz (17), üç yıl daha sonra da Ege Avalmaz (13) doğdu.

Sabah gazetesinin haberine nazaran; iki çocuk annesi, iki yıl evvel eşi Ramazan Avalmaz’ın kendisini öteki bir bayanla aldattığını öğrendi ve boşanma davası açtı. Sema Aytekin, boşanma davası haberini alan eşinin kendisini darp etmeye başlamasıyla bu sefer hakkında uzaklaştırma sonucu çıkarıp akrabalarının meskenine yerleşti.

Sema Aytekin’in kardeşi ve kuzeni, Ramazan Avalmaz’ın baltalı taarruzunda ağır yaralandı. İki çocuk annesinin yaşadığı kaygı bununla da hudutlu kalmadı.

Aytekin, yaklaşık 2 yıl boyunca akrabalarının meskeninde göçebe ömrü yaşadıktan daha sonra boşanma kademesindeki eşiyle ortak satın aldığı meskene döndü.

Öz oğlu da bıçakla saldırdı

Polis müdafaasıyla bir vakit içinderda ailesiyle birlikte yaşadığı meskene giden anne Aytekin, 13 yaşındaki öz evladı Ege Avalmaz’ın bıçaklı saldırısına uğradı. Karnından ve kasığından tekraren bıçaklanan Aytekin, komşularına attığı çığlıkla hayata tutundu.

“Ölmek istemiyorum, lütfen sesimi duyun”

Yaşadıklarını anlatan Sema Aytekin “Eski eşim iki yıl boyunca çocuklarımı manipüle etmiş, başlarına girip palavralarla doldurmuş. Çocuklarım beni gördüklerinde “şeytan” görmüş üzereydiler. 13 yaşındaki öz evladım beni bıçakla öldürmek istedi. Artık de toplumsal medyadan bana mevt tehditleri yağdırıyorlar. Ölmek istemiyorum lütfen sesimi duyun” diye konuştu.