Lerzan Mutlu’dan Demet Akalın’a ağır kelamlar

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Lerzan Mutlu’dan Demet Akalın’a ağır kelamlar Evvelki gün yakın arkadaşı Deha Bilimlier ve eski modacısı Gülşah Saraçoğlu’nun ‘gizli aşk’ yaşadıkları savlarıyla ilgili konuşan Demet Akalın’a Lerzan Memnun’dan reaksiyon. geldi.

Demet Akalın, geçen günlerde müzikçi arkadaşı Deha Bilimlier ve modacı Gülşah Saraçoğlu’nun kapalı aşk teziyle ilgili konuşmuş, “Tarafları uyarmıştım” demişti.

Bunun üzerine Saraçoğlu, Akalın’a dava açacağını söylemişti.

“NE İÇİN DAVA AÇACAK!”

Evvelki gün de Nişantaşı’nda görüntülenen Demet Akalın mevzuyla ilgili”Ne için mahkemeye verileceğim? ‘Ailesi olan insan biraz daha dikkat etmeli’ dedim. Bunun nesi makus. Yoksa bana dost, her vakit dost. Aleyna’ya laf söylemiş olduğim vakit bile beşerler yanlış anlıyor. Lakin nitekim çok ufak yaşı. O kabul etmiyordur lakin bir abla olarak onu da uyarıyorum. Biz bu yollardan geçtik” dedi.

“SANA KALDI HERKESİ UYARMAK!”

Akalın’ın bu kelamları Lerzan Mutlu’yu sinirlendirdi. Memnun, toplumsal medya hesabından şu yorumu yaptı:

“Sana kaldı herkesi uyarmak! Sen insanların asla güzelliğini falan istemiyorsun! O anda işine nasıl gelirse! Gündemde nasıl kalırsan o taraftasın! Tek yaptığın insanların ortasını bozmak! Ya ben de senin yaptığın üzere dedikodusunu yaptığın insanları uyarırsam etrafında dostun kalmaz! Hayır, bu biçimde konuşuyorsun bilmesem inanacağım. Ulan söylemediğim şeyi söylemiş üzere insanlara söyleyip beni küstürdün. ‘İyiyim’ diye takılma senin gerçeğini bilene komik oluyor.”

NE OLMUŞTU?

Argümana nazaran; Gülşah Saraçoğlu, arkadaşlarıyla Deha Bilimlier’i dinlemeye gitmişti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Bilimlier, Saraçoğlu’nu sahneye davet etmiş ve ikili, birlikte müzik söylemişti. Program sonunda yeri farklı ayrı terk eden çiftin, Gülşah Saraçoğlu’nun konutunda buluştuğu ve geceyi birlikte geçirdiği argüman edilmişti. Çıkan savların akabinde Deha Bilimlier’in avukat eşi Aslı Bilimlier’in konutu terk ettiği ileri sürülmüştü.