Makyajsız fotoğraflar paylaşan Bergüzar Korel: hiç birimiz farklı değiliz

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Makyajsız fotoğraflar paylaşan Bergüzar Korel: hiç birimiz farklı değiliz Üçüncü kere anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, Instagram hesabından doğal fotoğraflarını paylaştı. Vakit zaman kendisini Instagram’ın büyülü dünyasına kaptırdığını itiraf eden oyuncu “hiç birimiz birbirimizden farklı değiliz” dedi.

2009’da nikâh masasına oturduğu Halit Ergenç ile olan evliliğinden üçüncü çocuğunu kucağına almak için gün sayan Bergüzar Korel, Instagram hesabından meskende çekilmiş makyajsız ve filtresiz fotoğraflarını paylaştı. 39 yaşındaki oyuncu paylaşımının altına toplumsal medya tesiriyle ilgili bir de not düştü. İşte Korel’in bildirisi:

“INSTAGRAM’IN BÜYÜLÜ DÜNYASINA BEĞENİLEN GELDİNİZ”

“Instagram’ın büyülü dünyasına güzel geldiniz canım bayanlar. Hepimiz buranın gerçek dünyadan ne kadar uzak olduğundan sıkıntı yanıyoruz fakat buradan da uzak kalamıyoruz. Ben de iç açıcı fotoğraflar, hoş bayanlar, dekorasyon ya da anne çocuk sayfaları gördüğümde dalıyorum o dünyaya.”

“O FOTOĞRAFLAR HER VAKİT GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

“Hepimiz hoş, sağlıklı, güzel görünmek istiyoruz. Lakin bunun yanında burada gerçek de olabilir her şey. Bilinçaltımıza kazınan o pak, beyaz, steril, her şeyin çok nizamlı olduğu fotoğraflar her vakit gerçeği yansıtmıyor bence.”

“Ben oyuncuyum ve mesleğim gereği popülerim. İşimin getirdiği bir ekip zorunluluklara daima baş tuttum. En epey da her daim imrenilen ve hoş görünme zorunluluğuna. Bu fotoğraflar, şanslıysam ve güneş doğduktan daha sonra uyanmışsam yataktan doğrulur doğrulmaz çektiğim kareler.”

“kimi vakit AYNAYA BAKAMADIM”

“Şiş yüzüm, lekelerim, dağınık saçlarım. kimi vakit gün uzunluğu hal bu türlü olunca dolaştım konutta. kimi vakit koltuktan kalkamadım. kimi vakit özendim makyaj yaptım. kimi vakit hayli beğendim kendimi kimi vakit aynaya bakamadım.”

“Demem o ki, şu an bu satırları okuyan ve bunlara takılan arkadaşım bil ki hiç birimiz birbirimizden farklı değiliz. Ufak bir hatırlatma yapmak istedim.”