Maradona’ya istismar suçlaması: Birinci sefer otel odasına girdim…

Gattuso

New member
Mavys Alvarez (37) isimli Kübalı hanımın geçen yıl ölen efsane futbolcu Diego Armando Maradona ile yatakta çekilmiş manzaraları basına sızdı. America TeVe’de çarpıcı argümanlarda bulunan Alvarez; Maradona tarafınca uyuşturucuya alıştırıldığını ve cinsel istismara uğradığını söylemiş oldu.

2000 yılında Küba’ya uyuşturucu tedavisi için gelen 40 yaşındaki Maradona ile tanıştırıldığında çabucak hemen 16 yaşında olduğunu lisana getiren Alvarez, “Maradona’nın odasına gdolayıldüğümde ömrümde birinci kere bir otele girmiştim. Maradona ile hayat çılgıncaydı. Partiler, gece kulüpleri…” dedi.

Maradona’nın kendisini uyuşturucu kullanmaya zorladığını belirtren Alvarez, “O devirde yurtdışına çıkış yasaktı. Fidel Castro, Maradona yardımıyla bana yurtdışına çıkış müsaadesi verdi. Maradona’nın jübilesine gittim. Bir diğer sefer de estetik ameliyat için Arjantin’e gittim. Beni göğüslerimi büyütmeye zorladı. 20 günlüğüne gitmiştim lakin 2.5 ay sürdü. Beni otel odasına kilitleyip zorla tuttu” açıklamasında bulundu.

Fidel Castro’dan korktuğu için konuşmamış

Arjantin’deki ‘İnsan Kaçakçılığı ve İstismar’ davasına sanık olarak başvuran Mavys Alvarez’ in konuşmak için niye 21 yıl beklediğini avukatı, “Mavys Alvarez, eski Küba başkanı Fidel Castro ve Maradona’dan korktuğu için bu vakte kadar konuşamadı. Bu niçinle konuşmak için ikisinin de ölmesini bekledi” tabirlerine yer verdi.