Mario Balotelli: Liderle karakterimizin emsal olduğunu fark edince imzayı attım

Gattuso

New member
Transfer devrini süratli geçiren Harika Lig’in yeni grubu Adana Demirspor, dünyaca ünlü kulüplerde top koşturan Mario Balotelli transferiyle gündemde bomba tesiri yarattı. Mavi-lacivertliler, son olarak İtalya Serie B gruplarından Monza’nın forması giyen İtalyan forveti 3 yıllığına takımına kattı. Dün akşam Bolu’ya giden Balotelli, grup kampına geçerek çalışmalarına başladı.

İdman daha sonrası açıklamalarda bulanan 30 yaşındaki golcü, “Transfer süreci fazlaca keyifli geçti. Yeni geldim ve kadro arkadaşlarımı tanımaya çalışıyorum. Yeterli bir takımın ortasındayım. Burada olduğum için fazlaca memnunum. Türkiye’deki kulüplerden daha evvel biroldukca transfer teklifi aldım. Lakin Lider Murat Sancak ile karakterimizin emsal olduğunu fark edince buraya gelmeye karar verdim” diye konuştu.

‘Eğlenmeyi seviyorum’

Grup olarak birinci amaçlarının Muhteşem Lig’de kalıcı olmak olduğunu lisana getiren Balotelli, uygun bir dönem geçireceklerine inandığını söylemiş oldu. Toplumsal medyada kendisi için konulan “Deli” lakabına da değinen Balotelli, şunları kaydetti:

“Öncelikle şunu belirteyim; ben kendimi olağan bir insan olarak görüyorum. Bu ‘deli’ tabiri medya tarafınca üzerime yapıştırıldı. Futbolcuların asker üzere yaşamasını istiyorlar. Ben eğlenmeyi seviyorum. Ben kazanmayı hayli seven olağan bir beşerim. Stadyuma gelmenizi bekliyorum.”