Rebel Wilson, grubunun itirazlarına karşın kilo vermiş

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Rebel Wilson, grubunun itirazlarına karşın kilo vermiş Rebel Wilson, mesleği üzerinde olumsuz tesiri olabileceğinden korktukları için takımının kilo vermesine karşı olduğunu söylemiş oldu.

Hollywood’un en düzgün güldürü oyuncularından biri olan Rebel Wilson, son vakit içinderda verdiği kilolarla sık sık gündeme geliyor.
Lakin Wilson bu süreçte düşünüldüğü kadar da dayanak görmemiş. BBC’nin bir programına katılan Wilson, kendi takımının kilo vermesine karşı olduğunu, zira bunun mesleğini berbat etkileyebileceğini düşündüklerini söylemiş oldu.

41 yaşındaki Avustralyalı oyuncu şöyle konuştu: “Aslında burada, Hollywood’da, ‘Tamam, bu yıl sağlıklı olacağım, hakikaten fizikî olarak dönüşeceğim ve hayatımı değiştireceğimi hissediyorum’ dediğimde kendi grubumdan epey fazla reaksiyon aldım. Onlar, ‘Bunu niye yapmak isteyesin ki?’ diye düşündüler. Zira komik şişman kız ve o kişi olarak milyonlarca dolar kazanıyordum.”

Oyuncu değişimini toplumsal medyada da sık sık paylaşıyor.

Bridesmaids, Pitch Perfect ve Hustle üzere tanınan Hollywood sinemalarıyla öne çıkan Wilson, kilo kaybı niçiniyle medyanın da büyük ilgisini çekti. Fakat bununla birlikte insanların bedeninden fazla mesleğine odaklanmalarını isteme konusunda da öncü oldu:
“Dünyada bir hanımın yapması gereken bu mu, dikkat çekmek için kilo vermek mi? niye beşerler buna bu kadar takıntılı? Klasik olarak hoş görülmediği için görünmez bir bayan olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Buna uymaya çalışmak çılgınlık.”

Artık varsayımı 22 milyon dolarlık bir servete sahip bir üretimci ve direktör olan Wilson, görünüşüyle ilgili konuşan birinci ünlü değil. Adele de kısa müddet evvel bedeninin tüm mesleği boyunca nesnelleştirildiğini söylemişti.