Şahan Gökbakar: Komşumuzun konutu göz nazaran göre yandı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Şahan Gökbakar: Komşumuzun konutu göz nazaran göre yandı Türkiye’yi saran orman yangınları devam ediyor. Marmaris’te yazlığı bulunan Şahan Gökbakar, yangınların çıktığı birinci günden beri gruplara takviye veriyor. Olay yerinden paylaşımlarını sürdüren Gökbakar, yangın bölgesinden yaptığı canlı yayınlarla toplumsal medya hesabından yardım istemeye devam ediyor.

Sık sık yardım çığlıklarını duyurmaya çalışan Şahan Gökbakar, dün de yangınların etraf konutlara ulaşmak üzere olduğunu deklare etti. duyurmuştu. Sabaha karşı paylaşım yapan Gökbakar makûs haberi verdi.

“ÇOK MAKUS ÇOK…”

Gökbakar sabaha karşı 4’te yaptığı yayınında şunları söylemiş oldu:

* Sevgili dostlar söylemiş olduğim üzere yangın maalesef konutu sardı. Komşumuzun konutu göz göre nazaran yandı. Konut alevler ortasında. Yazık, yazık, yazık… Burada ortalık karıştı. Çok makûs oldukca…

* Yaa gündüz size bu meskeni gösterdim ve dedim ki bu yangın buraya gelecek. Canına yandığımın helikopteri bir-iki su atsa meskeni ıslatsaydı bari geç alev alsaydı. Of Allah’ım of. Yapacak hiç bir şey yok şu an. Maalesef…

* Konutun sahibi İsmail Bey’i üç kez aradık lakin maalesef telefonu kapalı, ulaşamadık. Saat 04.00 ve bununla uğraşıyoruz. İnanın yapacak hiç bir şey yok.

* Maalesef yetersiz müdahaleleler bu türlü sonuçlar doğuruyor. Müdahale yetersiz olunca vaktinde olmayınca bu türlü alev alev insanların konutları yanıyor.

* Konut ahşap bir konuttu sanırım. Of of çöktü mesken. İtfaiyemiz maalesef burada değil. halbuki bir saat evvel gelinseydi fakat onlar da öbür tarafı bırakamadı. Allah yardımcımız olsun.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Şahan Gökbakar (@sahangokbakar)’in paylaştığı bir gönderi