Seda Sayan, tecavüzle suçladığı Mehmet Ali Erbil ile canlı yayında barışacak

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Seda Sayan, tecavüzle suçladığı Mehmet Ali Erbil ile canlı yayında barışacak Seda Sayan ile bir müddetdir hengameli olan ve geçirdiği sıhhat sorunlarının akabinde eski günlerine dönen komedyen Mehmet Ali Erbil içindeki küslük canlı yayında son bulacak. Sayan, Erbil’in yıllar evvel bir bayana ‘tecavüz’ ettiğini argüman etmişti.

Seda Sayan ile bir müddetdir küs olan ve geçirdiği sıhhat sorunlarının akabinde eski günlerine dönen komedyen Mehmet Ali Erbil, 20 Eylül’de ‘Sabahın Sultanı Seda Sayan’ programına konuk oluyor.

Sayan ve Erbil, yaşananlar daha sonrası birinci kere bir ortaya gelerek konuşacak.

TECAVÜZLE SUÇLAMIŞTI

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil hakkında tecavüz suçlamasında bulunmuştu.

Her şey, Mehmet Ali Erbil’in, arkadaşı Tolga Yüce’nin “Geçmişi biraz daha pak olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu hanımı hâlâ çalıştırıyorlar” kelamını Instagram’da paylaşmasıyla başlamıştı.

Sayan, bunun akabinde “Allah ıslah etsin. Allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için gayret sarf etseydi. Lakin maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor” tabirlerini kullanmıştı.

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’in meskendeki hizmetlisine ‘tecavüz’ ettiğini öne sürerek, “Tuğba ile evliyken meskendeki hizmetli kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var bence işine bak ruhunu arındır” yazmıştı.

“BİR KUSUR YAPTIYSAM KARŞILIĞI İFTİRA MI OLMALIYDI?”

Seda Sayan’ın bu savlarına toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamayla cevap veren Mehmet Ali Erbil ise, “Evet hududu aştım, kusur yaptım, sitem edeyim derken denetimi kaybettim. Üzgünüm, hedefim kimsenin onuruna ziyan vermek değildi, hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı bu biçimde bir niyetim asla olamaz. Ancak sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır mevtin kıyısında yaşıyorum; hekimlerim aslına bakarsanız tüm etrafımı istemsiz hezeyanlarım olabileceği konusunda uyardılar. Artık soruyorum; ben bir kusur yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı, madem bu biçimde birşey vardı, niçin sustun diye? Her her neyse benim alnım ak ve kendi hisseme düşeni yaptım. Herkes de kendine yakışanı yapsın” sözlerini kullanmıştı.