Tatlılığına İnanamayacağınız Birbirinden Tatlı Bebek Ekipleri

bencede

New member
Tatlılığına İnanamayacağınız Birbirinden Tatlı Bebek Ekipleri
Kendi bebeğiniz için alışveriş yaparken ya da öteki bir bebiş için armağan bakarken birbirinin birebiri grupları görmekten sıkıldıysanız gerçek yerdesiniz.

sıradışı dizaynları ile kusursuz bir kostümü andıran bebeklerin sempatikliğine sempatiklik katan bu bebek gruplarına bir arada bakalım mı?

Önerdiğimiz eserleri beğeneceğinizi umuyoruz!

Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan sıkıntılardan Onedio sorumlu değildir.

“Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

1. Tatlı mı tatlı ördek tulumu ile başlayalım.

Ördekli müzikleri söylerken bebeğinin daha çabuk havaya girmesini sağlayacak bu ördekli ekibi kaçırma.

Kalın ve pofidik kumaşı ile kış soğuklarında rahatlıkla kullanabilirsin.

Buradan alabilirsin.

Çok hoş bir eser sıcak da tutuyor baya oğlumda fazlaca yakıştı
😊

2. Yumurtanızı nasıl alırsınız?

Göz göz yumurta ortasında olan küçük bir bebek nasıl tatlı görünmez ki? Armağan alternatifleri arayanlar bu grubu gördükten daha sonra gönül rahatlığıyla aramayı bırakabilir.

Linki burada.

Bayıldım kaliteli ve hayli hoş bir ikram alternatifi.

3. İşte buna bayıldım!

Yumurtanın ortasından ne çıkacağı sürpriz değilse bile bebeğini bu kadronun ortasında görmek her şeye paha.

Kalın ve yumuşak yapısı ile bebeğinin hareketleri olabildiğince özgür olacak.

Buradan alabilirsin.

Fiyatına nazaran fazlaca kaliteli yumuşacık bir yapısı var fazlaca cici bir şey alınması gereken bir modül.

4. Winnie the pooh sevenler el kaldırsın!

Sevimli bir çizgi sinema karakteri seçecek olsak Winnie the Pooh elbet birinci sıralarda olurdu.

Bu ekip ile bebeğini görmeye başladığında yaramazlıklarına kızman biraz zorlaşabilir.

Linkini buraya bıraktım.

Çok hoş bir eser. Tereddüt etmeden alabilirsiniz. Ben bebişim için aldım. Kumaşı, yumuşaklığı o kadar hoş ki tavsiye ederim.

5. Yetişkinler için olanını alma fikri çık aklımdan!

Sevimli bir çizgi sinema kahramanı demişken Mickey Mouse’u düşünmeden olmaz.

Evinizde dolaşan tatlı bir fareye hazır mısınız?

Linki burada.

6. Minik tavşanına aranan kıyafet bulundu!

Pofudik kuyruğu, sallanan uzun kulakları ve pembe rengi ile bebeğin tatlı mı tatlı bir tavşancık olmaya hazır!

Linki burada.

Görseldeki üzere hoş ve kaliteli yumuşacık.

7. Panda sevgisi küçüklükten başlar.

Bebeğinin tatlılığını pandaların şapşikliği ile birleştiren bu tatlılık abidesi grupla bebeğinin konutta emeklediğini bir düşün
😍

Linki burada.

8. İşte benim favorimmm!

Onu gördüğün vakit ortasında kabaran ısıra ısıra sevme hissini biraz daha artıracak bir ekip.

Canlı renkleri ve kaliteli kumaşı ile sepete gerçek yola çıktı bile.

Buradan alabilirsin.

Ürün epey güzel yumuşacık ve görseldekiyle tıpkı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

9. Kusursuz bir armağan seçeneği!

Ressam şapkası, fiyonklu bandanası, kırmızı bluzu ve ekose elbisesiyle nazarannleri büyüleyecek bir ekip.

Kalitesi ve yumuşak kumaşa sahip olduğu için gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Linki burada.

Çok hoş, kaliteli yumuşak bir kumaşı var. Arkadaşımın bebeği için armağan aldım. Çok beğendi. Başarılı bir eser. Teşekkür ederim
🌺

10. Bu hoş grubun ortasında bebeğini hayal ettiğin an için kıpır kıpır oluyor biliyorum!

Bu elbise ile çilek mevsimini beklemene gerek yok her gün çilek yiyebilirsin.

Şapka ve yakadaki yaprak bilgilerinı gördün mü?

Buradan alabilirsin.

11. Bu tatlı dinozor karşısında kuvvetli kalamayanlar
😍

Kocaman açılan ağzından bebeğinin tatlı yüzünün çıktığı şirin bir dinozor.

Tüm bedeni saran bu ekip yumuşacık kumaşıyla bebeğinin rahatlığını da düşünüyor.

Hemen buradan alabilirsin.