Tom Brady’den Gisele Bündchen ile ilgisiyle ilgili samimi açıklamalar

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Tom Brady’den Gisele Bündchen ile ilgisiyle ilgili samimi açıklamalar Tom Brady, mesleğinin aile ömrünü nasıl etkilediğini ve sonuç olarak üstesinden gelmek zorunda oldukları zorluklar hakkında samimi bir biçimde konuştu. NFL yıldızı, Bündchen’in kendi mesleğinde hâlâ başarmak istediği şeyler olduğunu söylemiş oldu.

44 yaşındaki oyun kurucu, SiriusXM podcast’i Let’s Go!’nun bir kısmında aile hayatının gerçeklerini ve eşi Gisele Bündchen’in yaptığı fedakarlıkları anlattı. Tom Brady, şu anda ilgilerinin fazlaca güç bir sıkıntıyla karşı karşıya olduğunu deklare etti.

Brady’ye nazaran, evvelden dünyanın en yüksek fiyatlı modeli olan Bündchen, 2015’te podyumdan emekli olsa da ünlü modelin hâlâ başarmak istediği şeyler var. Bu da aileyi bir ortada tutan kişi olduğu için meselelere niye oldu.

Brady, “Çocuklarla elimden gelenin en uygununu yapmaya çalışıyorum. Gerçi daha hayli orada olmayı isterdim, lakin sanırım epey fazla orada olsaydım, bilirsiniz, meskende uzun müddettir olup biten her şeyi alt üst etmemden de bıkıp usanabilirler.”

ALAKALARI ÇATIRDIYOR

Brady, Howard Stern’e birkaç yıl evvel Bündchen’in bağlarından şad olmadığını söylemişti. O sırada Brady, muhteşem modelin aile için üzerine düşeni yapmadığını hissettiğini de söylemişti.

En yaşlı faal NFL oyuncusu olan Brady, karısının konut işlerini daha güzel yönetim ettiğini kabul etmesine karşın, daha evvel Amazon Prime Video’ya oynamaya devam edememesinin sebebi olarak emekli olma sonucunın değil de ailesinden dolayı olabileceğini söylemişti.

Brady, 55 yaşına kadar oynayabileceğini tez ettikten daha sonra “Fiziksel vücudum sorun olmayacak. Sanırım o denli olacak, yalnızca ailemle olan ömrümü epeyce özlüyorum.”

Brady ve Bündchen, Ocak 2009’da nişanlanmadan evvel Aralık 2006’da çıkmaya başladı. Bir ay daha sonra, 26 Şubat 2009’da evlendiler.