Ünlü müzikçi Irmak Arıcı konsere çıkmadı, hayranları isyan etti

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Ünlü müzikçi Irmak Arıcı konsere çıkmadı, hayranları isyan etti Pandemi sürecinde 22 aydır kapalı olan cümbüş yerlerinin kademeli olağanlaşmanın üçüncü etabı kapsamında yayımlanan yeni genelge ile açılmasının akabinde işletmeciler, ünlüler ile konser düzenleme planları yapmaya başladı.

Marmaris ilçesindeki Barlar Sokağı’ndaki bir yer dün açılış için ünlü müzikçi Irmak Arıcı ile anlaştı. Fakat, argümana bakılırsa tüm hazırlıkları tamamlanan ve konser için geri sayım yapılan yerde Arıcı sahneye çıkmadı.

Yeri dolduran ünlü müzikçinin hayranları duruma isyan ederken, işletme sahibine reaksiyon gösterdi. Arıcı’nın hayranları işletmenin toplumsal medya hesaplarını yansılarını gösterir ileti yağmuruna tuttu.

“KONUYU YARGIYA TAŞIYACAĞIZ”

Cümbüş yeri işletmecisi mesajlaşmaların ekran imgesini toplumsal medya hesaplarında paylaşarak, müzikçinin ve asistanının uçak biletini aldığını, konaklamak istediği otelin de ayarlandığını fakat müzikçinin sahne almamasından dolayı mağdur olduğunu belirtti.

Mevzuyu yargıya taşıyacaklarını kaydeden işletmeci, “Bin 300 kişi Irmak Arıcı konseri için geldi. Lakin hanımefendi konsere hiçbir sebep belirtmeden gelmedi. Hem işletme olarak tıpkı vakitte şahsımın itibarı açısından sıkıntı durumda kaldım. Ziyan ettik. Mevzuyu yargıya taşıyacağız” dedi.

“OLAYLAR BİLDİĞİNİZ ÜZERE DEĞİL”

Müzikçi Irmak Arıcı toplumsal medya hesabı üzerinden konsere çıkmama niçini ile ilgili bir görüntü yayınlayıp açıklama yaparak, “Marmaris konserimiz için İstanbul’dan Dalaman Havalimanı’na indik. Marmaris’teki hayranlarımızla, sevenlerimizle buluşmak için, Dalaman’a gelmek için 5 saat boyunca İstanbul’da havalimanında bekledik. Konsere gelmeyecek bir insanın sanıyorum ki Dalaman Havalimanı’nda bir işi yoktur. Katiyen bu argümanları kabul etmiyorum. İşin aslını epeyce kısa vakitte her birimiz goreceğiz. Sizlerle elimde olan görüntülerden yalnızca bir adedini paylaşacağım.

Dalaman Havalimanı’na indikten daha sonra ne yazık ki çabucak hemen daha otomobil kullanmayı yeni öğrenen sürücü olmayan fazlaca efendi bir arkadaşı gönderdiler. Kendisinin katiyen bir cürmü yok. Hata organizatör ve yer sahibinindir. Gerekli süreçleri avukatım aracılığı ile yapacağım. Bu güne kadar beni hiç bu biçimde görmediniz. Bu saatten daha sonra da inşallah bakılırsameyeceksiniz. Marmaris’teki hayranlarımdan epey fazlaca özür diliyorum.

Her birinin ayaklarına sıhhat. Tahminen orada sizlerle buluşamadım. Zira hiç gücüm yoktu beni asla bu biçimde görmenizi istemedim. Marmaris biletini DM yoluyla yada bizlere mail yoluyla paylaşan bütün hayranlarıma özel bir konser yapacağıma gurur kelamı veriyorum” diye konuştu. İHA