Ünlü oyuncu Jonah Hill toplumsal medyada isyan etti

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Ünlü oyuncu Jonah Hill toplumsal medyada isyan etti Hollywood’un ünlü isimlerinden Jonah Hill, Instagram’da yaptığı son paylaşımla dikkatleri çekti. Başarılı oyuncunun hayranlarından bir ricası var.

Jonah Hill, fizikî görünümü ile ilgili yapılan yorumlara sonunda isyan etti.
37 yaşındaki oyuncu, çarşamba günü Instagram’da yaptığı paylaşımda takipçilerinden fizikî görünümü hakkında yorum yapmamalarını istedi.

Instagram gönderisinde, “İyi niyetli olduğunuzu biliyorum lakin vücudum hakkında güzel ya da makus yorum yapmamanızı rica ediyorum. Bunun yararlı olmadığını ve düzgün hissetmediğini bilmenizi istiyorum” yazdı.

Oscar adayı oyuncu, paylaşımın yorum kısmında epey sayıda şahıstan de dayanak aldı. Saturday Night Live’dan Aidy Bryant, yeşil bir onay işaretinin emojisini paylaşırken bir takipçisi de Wolf of Wall Street yıldızına, “Bunu yazmana epey hürmet duyuyorum. Hiç kimsenin vücudunuz hakkında yorum yapmaya hakkı yok, o sizin için kutsal ve haydi artık inanılmaz oyunculuk yeteneğinize ve projelerinize odaklanalım” yazdı.

37 YAŞINDAYIM VE SONUNDA KENDİMİ SEVİYORUM

Hill, bu yılın başlarında toplumsal medyada “37 yaşındayım ve sonunda kendimi seviyorum ve kabul ediyorum” diyerek beden olumluluğu sıkıntılarına değindi.

2018’de Inner Children isimli mecmuada, genç yaşta ünlenmesiyle birlikte karşılaştığı sıkıntılar hakkında bir inceleme yayınladı. Hill, “Gençliğimin sonlarında ünlü oldum ve genç-yetişkin ömrümün birçoklarını insanların şişman, iğrenç ve alımlı olmadığımı söylemelerini dinleyerek geçirdim” dedi.

Hill, 2014 ve 2018 yılları içinde Mid90s sinemasını çekerken, bunun ne kadar acıttığını anlamaya başladığını söylemiş oldu:

“Gerçekten her insanın gençlik günlerinden kalma utandığı fotoğrafları olduğuna inanıyorum. Benim için bu; kendini yakışıksız hisseden, hip hop dinleyen ve bu patenciler topluluğu tarafınca kabul edilmeyi hayli isteyen 14 yaşındaki çok kilolu ve cazibeli olmayan çocuğa denk geliyor.”