2022’nin en iyi tavsiyesi

Joachim

Genel Mod
Global Mod
Duygularınızla özdeşleşmek zorunda değilsiniz. – Rori Quinonez, Toledo, Ohio

Bu yıl aldığım en iyi tavsiye baldırlarımı düzenli olarak esnetmek oldu. Hafif diz ağrımı iyileştirdi. – Nicole Byer, Simsbury, Conn.

Sahip olduğun çocuğu büyüt. Özel ihtiyaçları olan bir çocuğun ebeveyni olarak bu benim mantram. Ama bu her çocuk için de geçerli. Çocuğunuzu daha sessiz, daha yüksek sesli, daha dışa dönük ve kardeşlerinin sevdiği şeylerle ilgili hale getirmeye çalışmayı bırakın ve size verilen benzersiz ve bireysel küçük insanı takdir edin. – Sue Lanigan, Doğu Aurora, New York

Herkes bir şeyler yaşar. — Rose Fischietto, Makedonya, Ohio

Sık sık dans edin, partiler düzenleyin. Bu tavsiye bana ve erkek arkadaşıma bir milyon saat boyunca pandemik depresyonumuz ve flört hayatlarımız hakkında konuştuktan sonra geldi. Denemek istediğimiz iddiasız dans sahneleri ve düzenlemek istediğimiz temalı partiler ile en iyi barların listelerini yaptık. — Emily Kennedy, Brooklyn

Bir sorun beni rahatsız ettiğinde kendi kendime “Bu bir hafta veya bir ay sonra sorun olmaya devam edecek mi?” Cevap hayır ise, bu önemsiz bir sorundur, bu yüzden stresi atıp yoluma devam ederim. – LaNae Williams, Doğu Lansing, Mich.

Çalışmak zorunda olmasaydın, devam eder miydin? – Tom Myers, Holden Sahili, Kuzey Carolina

Oğlum ve nişanlısı İspanya’da bir araba kazası geçirdikten sonra, bir arkadaşım bana “güçsüz anneliği” nasıl uygulayacağımı öğrenmem gerektiğini söyledi. Birden fazla omurilik ameliyatı ve altı aylık zorlu rehabilitasyondan sonra, oğlumun sevgilisi vücudunun üst kısmı gücünü ve hareketliliğini yavaş yavaş geri kazandı, ancak belden aşağısı felçli kaldı ve yetişkin oğlum sevgi dolu bir bakıcı oldu. Arkadaşımın tavsiyesi, onun yeni dünyasını değiştirme gücüne sahip olmadan da destekleyici bir anne olabileceğimi görmeme yardımcı oldu. – Candice Dale, Güney Portland, Maine