Abdullah Avcı, Trabzon taraftarına seslendi: Bayrakları çıkarın

Gattuso

New member
Abdullah Avcı’nın Adana Demirspor maçı daha sonrası yaptığı açıklamalar şu biçimde:

“Bütününe bakmak lazım. 34 haftadır bir oyun standardıyla geldik. Hamlesi savunmayı yapabilen, hayli dalgalanmalar göstermeyen bir gruptuk. Müddet daraldıkça bu oyunlar zorlaşabiliyor. Finaller zordur, yeterli bir final yaptık. Oyuncularımı tebrik ediyorum. 5 hafta 15 puan vardı, artık 3 puan daha aldık 1 puan kaldı. Tüm dünyadaki Trabzonsporlulara selam olsun. Sandıklardan bayrakları çıkarsınlar”

“Şölene hazırlanıyoruz. Uygun ki Trabzonspor var dedirtmek istiyoruz, dönem başında da söylemiştik. Eğlensinler, keyfini çıkarsınlar. Trabzonspor’un genetiğinde var kazanmak. Mükemmel bir sene, bunun keyfini çıkarsınlar. 1 sene daha sonra neler yaptığımızın farkına yeni varacağız.”

“Daha kazanacağımız maçlar var. Kupalar var daha alacağımız. Şölene hazırlanıyoruz. Tüm bayrakları çıkarsın taraftarlar. Eski yeni fark etmez. Bu şampiyonlukla, şampiyonluk külçeşidinin değişeceğini de düşünüyorum. İnsanların hissini görüp yaşayabiliyorum. Sakin, sevinçli, horonlarını teperek devam etsinler.”