Ahmet Ağaoğlu: Bizim kimselerle hesabımız yok

Gattuso

New member
Süper Lig ‘de bu dönemin şampiyonu olan Trabzonspor ‘da lider Ahmet Ağaoğlu, maç daha sonrasında basın toplantısında konuştu. Ağaoğlu, kimselerle hesaplarının olmadığını ve yaşadıkları şampiyonluğun altında farklı bir şey aramamaları gerektiğini söylemiş oldu.

İşte Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamaları:

Biz Şubat’ta planlamayı yaptık. Mart’ta hocamız listeyi verdi. Nisan-Mayıs’ta transferlerin %80’ini bitirmiştik. Mart’ta kamp tarihi belirliydi. Bu sene de muhakkak ayrıyeten. Tarih aşikâr, yer aşikâr. Hazırlık maçları programı da aşikâr.

Sağlık grubumuz, teknik takımımız, aşçılarımız, sürücülerimiz, tüm işçimiz. Hepsi birlik oldu. Biz bir duvar ördük, ben o duvarda tek bir tuğlayım. En ufak sarsıntıda ardımızı dönüp gitseydik, geçmiştekiler yaşanırdı.

Bizim kimselerle hesabımız yok. Üzerimize gelsinler ancak biz önümüze bakacağız. Trabzonspor’un şampiyonluğunun altında bir şey aramayın! Bizim yaptığımızı yapın, başarılı olursunuz. Planınız programınız yoksa başaramazsınız! Gelecek dönem için kamp yerimiz de hazırlık maçlarımız da transfer planımız da belirli. Tahminen play-off’tan gideriz tahminen direk gideriz. Şampiyonlar Ligi planımız aşikâr. Biz bu başarıyı bu sayede elde ettik. Bedelli hocamıza, futbolcularımıza, taraftarlarımıza, topluluğumuza, emeği geçen herkese epeyce teşekkür ediyorum.

Taraftarlardan bir şey rica etmiştik, gayrete inancı bıraktığınız anda her şeyi kaybedersiniz. Trabzonspor artık o Trabzonspor değil. Trabzonspor kuvvetli rakipleri de olsun isteyen bir grup artık. Bu rekabet bizi de yükseltir.

İnsanlar hak hukuktan bahsediyor. 35 yıldır futbolun ortasındayım. Bu sene hiç konuşmadım. Şayet konuşursam anlatacak epey şeyim var. Artık tekrar hiç bir biçimde bizi o topun içine çekemezler. Çizgimiz, amacımız, prensiplerimiz farklı.