Antalyaspor’da iki imza

Gattuso

New member
Atilla Vehbi Konik Tesisleri’nde düzenlenen imza merasiminde konuşan Asbaşkan İsmail İltemir, iki genç futbolcuyu kırmızı-beyazlı kadroya dahil ettiklerini belirtti. Futbolcuların Antalyaspor formasıyla uzun müddet muvaffakiyet elde etmesini dileyen İltemir, Floranus ile 3, Sousa ile 4 yıllık mukavele imzaladıklarını lisana getirdi. İltemir, Antalyaspor olarak yeni transferlerle başarılı bir dönem geçirmeyi diliyorum.

İki genç ve yetenekli futbolcunun kadroya olumlu katkı sağlamasını dileyen idare konseyi üyesi Emrah Çelik, futbolcuların Ersun Yanal’ın takip ettiği gençler içinde yer aldığını ve Antalyasor için gelecekte güzel bir transfer olacağını inandığını kaydetti.

Kırmızı-beyazlı kulüple kontrat imzalayan Sousa, kelamlarına Türkçe ‘Merhaba’ diyerek başladı. Transferin gerçekleşmesinden dolayı memnun olduğunu vurgulayan Sousa, “Burası benim için fazlaca âlâ bir fırsat olacak. Kendi adıma ferdî katkılarla Antalyaspor’a en güzel hizmeti vermek için buradayım” dedi.

Antalyaspor’da olmaktan dolayı memnunluğunu lisana getiren Floranus ise “Buraya geldiğim birinci andan itibaren konutumda üzere hissediyorum. Antalyaspor’un değerli muvaffakiyetler elde etmek istediğinin farkındayım. Taraftarın ateşli, tutkulu olduğunu biliyorum. Ben de onlar için elimden geleni alanda yapacağım. Kentte Antalyaspor bayraklarını gördüm. Bende taraftara layık olacağım” diye konuştu.