Aralık Ayına Çok Yakışacak Günlük Kombin Teklifleri

bencede

New member
Aralık Ayına Çok Yakışacak Günlük Kombin Teklifleri
Aralık ayı geldi, yılbaşı ruhu kombinleri de sardı! Sen de bu ruhu kombinlerine taşımak ister misin? Kış döneminin, kombinine şekil katarken yılbaşı ruhunu da yansıtacak birbirinden trend mamüllerini senin için seçtim. Dilersen eserlere göz atabilir ya da gardırobunda bulunan benzeri eserlerle benzeri bir kombin yapabilirsin.

”Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan sıkıntılardan Onedio sorumlu değildir.”

”Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

”Bu içerik 08.12.2022 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız vakte göre listelenen eser fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.”

1. Yılbaşı ruhunu yansıtan bir crop kazakla başlayalım…

Yılbaşı ruhunu mükemmel halde yansıtacak bu triko crop kazağa bayıldım. Dilersen koyu rengini de tercih edebilirsin.

Fiyatı şu an 289,99 TL

Göz atmak istersen burada.

Benzer eserler de burada.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Mükemmel bir desen ve kazak.

2. Kazağımızın altına bir palazzo jean tercih edebiliriz.

Palazzo jeanler son periyodun favorilerinden. Bu rengi bizim kombinimize epey yakışacak ancak dilersen öbür iki rengine de bir bakabilirsin.

Fiyatı şu an 259,99 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Aldığım en hoş pantolonlardan biri!

3. Hava soğuk, bu kaşe kabanı da üstümüze alalım.

Bu kaşe kabanın bu rengi hariç üç farklı rengi daha var ve hepsi birbirinden güzel! bir daha de bu rengi, bizim kombinimiz için en güzel seçim olacak üzere duruyor.

Fiyatı şu an 699,99 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Bayılarak giyiyorum!

4. Kırmızı botlarımız kombinimize epeyce yakışacak…

Bu termo tabanlı süet botun rengi kombinimiz için mükemmel olacak. Üstelik el içiliğiyle üretilmiş.

Fiyatı şu an 449 TL.

5. Botlarımızı tamamlayacak bir çanta da niye olmasın?

Bu süet, minik çanta kombinimize ve botlarımıza epeyce yakışacak. Dilersen öteki üç rengine de bir göz atabilirsin.

Fiyatı şu an 99,90 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Mükemmel bir çanta! İçine her şeyiniz sığmaz lakin epey şık ve şık. bakılırsan herkes bayıldı.

6. Dilersen, çantanın içine bir de cüzdan atabiliriz…

Kırmızı çantaya yeşil bir cüzdan… İşte aradığım yılbaşı ruhu! Husustan bağımsız olarak rengi fazlaca hoş bence lakin biroldukça farklı renk seçeneği de mevcut.

Fiyatı şu an 49,50 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: aynı vakitte 3 rengini aldım, epeyce kullanışlı!

7. Kazağımızın tamamlayıcısı olacak bir bere de ekleyelim kombinimize…

Bu berenin neredeyse her rengi var ancak bu yeşil kombinimiz için ülkü ve kazağımızı epeyce hoş tamamlayacak üzere duruyor.

Fiyatı şu an 24,99 TL.

8. Her mevsim güneş gözlüğü kullananlardansan…

Degrade cam güneş gözlükleri kış mevsimi için ülkü oluyor. Bu gözlüğün de farklı renkleri var. Hatta ortalarında kırmızı da var. Ben yeşil ve kırmızı içinde hayli gidip geldikten daha sonra yeşil olanı tercih ettim. Sen ne dersin?

Fiyatı şu an 269 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok âlâ bir gözlük, epey şık duruyor. Kendime aldım, eşim daha fazlaca beğendi; o kullanıyor.

9. Bu gold ayrıntılı yeşil Lacoste saat, şık bir aksesuar seçimi olacak.

Saatte Lacoste kalitesi tartışılmaz. Yeşil kordonlu ve gold kadranlı bu modeleyse bayıldım! Kombinimize de hayli yakışacak üzere değil mi?

Fiyatı şu an 1.549,80 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Çok beğendim! Çok nahif, kibar bir saat.

10. Kazağının üstünden gözücek bir kolye de kullanabilirsin…

Kazağının üstüne şıklık katacak bir kolye tercih etmek istersen bu modelin tasarımı şahane ve fiyatı da pek uygun.

Fiyatı şu an 23,28 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Tek söz ile harika! Göründüğünden daha hoş geldi. İkram için de teşekkür ederim.

11. Kombinimizin son dokunuşu olacak bu minnoş küpeler epeyce tatlı değil mi?

Bu baston şeker dizaynlı, gold ayrıntılı küpelere resmen bayıldım! Gol ayrıntısıyla kolyemize ahenk sağlarken dizaynıyla da konseptimi yansıtacak bir alternatif.

Fiyatı şu an 54,90 TL.