Arda Turan’dan sert reaksiyon: Müsade etmem

Gattuso

New member
Galatasaray’ın deneyimli futbolcusu Arda Turan, Alanyaspor maçının akabinde toplumsal medya hesabından sert bir açıklama yayınladı.

İşte Arda Turan’ın o paylaşımı:

Yazdıklarım anlaşılmayacaktır…Ama ben bir dahade yazıyım… Ben alanda olduğum her vakit en doruğa oynadım.. Hatırlatıyım ..!2010-2011 döneminde birebir algıyı yaptınız… Oynamadığım sakat olduğum sezonki başarısızlığı da üstüme yıkmıştınız.. Ben hiçbir vakit başarısızlıkta üstüme düşen sorumluluktan kaçmam…Ancak alanda olmadığım , olamadığım vakitten daha sonrada artık bu algı operasyonuna müsade etmem.. Unutanlara söyleyim kulübüme 13 milyon euro kazandırıp gitmiştim… hiçbir vakit Galatasaray’da olan kontratıma bakmadım. Geri gelebilmek için 6 ay futbol oynamadım…Merak edenlere haber veriyim… Benim kontratımda Gs kazanmadığı vakit kazanılıcak para maç başı fiyatı yok.Kamp hakkında bir sürü dedikodular algılar yalanlar…Ben ve arkadaşlarımı durama gereğince üzülüyoruz.. Fakat bana algıyı artık ben alanda iken yapın.Geçen sene oynarkende liderkende el freniydim. Siz benim bu oyunu nasıl oynadığımı bilirisiniz..! Ancak kesinlikle ki bir yerlerde bir yara ,fesatlık bırakmışımdır , dökülün rahatlayın.! 35 yaşında, 2 çocuk babası maddi beklentisi olmadan Gs aşkıyla uğraş etmeye çalışan, sizin eleme çeşitlerini dahi şifreli kanallardan izlediğiniz kupaların sahibi Ardayım ben…Sizin lisanınızdan anlattım tahminen anlamış üzere yaparsınız..!!!!