Bergüzar Korel bebeğinin cinsiyetini deklare etti

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Bergüzar Korel bebeğinin cinsiyetini deklare etti 2009 yılında nikâh masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, birinci çocukları Ali’yi 2010’da kucaklarına almıştı. Korel ve Ergenç, geçen yıl mart ayında çocukları Han’ın dünyaya gelmesiyle ikinci sefer anne-baba olmuştu. Ergenç çifti, şimdilerde üçüncü çocuk heyecanı yaşıyor.

Geçen aylarda üçüncü kere anne olmaya hazırlandığını duyuran Korel, artık de bebeğinin cinsiyetini deklare etti.

“BİRİ DE KIZ OLSUN”

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla muştuyu veren Korel, bebeğinin kız olacağını duyurdu. İşte oyuncunun yaptığı o paylaşım:

“Allah biliyor epey istedim.. Ailemiz, en yakınlarımız, can dostlarımız… Herkes… Büyük bir ailemiz, sağlıklı, memnun evlatlarımız olsun. E biri de kız olsun. Ne kadar epey istediysek Han’ımız daha yaşını doldurmadan kız evladımızın memnunluğu heyecanı hepimizi sardı. Canım Hatice’m toplamış tüm arkadaşlarımızı birkaç hafta evvel bana bu biçimde bir sürpriz yaptı. Hepsi benden heyecanlı. Sözleştik, sıhhatle, memnunlukla ilerleyen günlerde tüm erkek anneleri olarak içimizde kalan tüm simleri, balonları, tülleri birbirinize ötürüp eğleneceğiz Allah nasip ederse. Bu mutluluğumuzu sizinle de paylaşmak istedim. Memnun günlerinizde kalbi daima sizinle atan hoş beşerler hiç eksilmesin hayatınızdan. Sevgiyle.”

“HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM”

38 yaşındaki Korel, sürpriz hamileliği sebebiyle rol alacağı diziye veda ettiğini şu sözlerle ifade etmişti:

“Sete çıkmaya hazırlanırken bizi epeyce şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak, gebe olduğumu öğrendim. Gebe olmam projeye devam etmeme mahzur değilken, artan olaylar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fizikî değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerinde çalıştığımız işimizi erteleme sonucu almak zorunda kaldık. Bir yandan minik bebeğimiz, bir yandan epeyce değerli beşerler ile büyük bir emek vererek, üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek… Benim için hiç kolay değil.”

“OLURSA KABULÜMÜZ”

Ünlü oyuncu, geçen aylarda muhabirlerin “Üçüncü çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Olursa kabulümüz… Seve seve… Ben her vakit hayli çocuklu, şen şakrak bir konut hayal etmiştim. O denli bir planımız yok lakin gelirse başımızla birlikte” cevabını vermişti.