Beşiktaş’ta Sergen Yalçın depremi! Rıdvan Dilmen’den olay açıklama…

Gattuso

New member
Beşiktaş’ta Sergen Yalçın meçhullüğü sürerken Rıdvan Dilmen’den Beşiktaş taraftarını üzen bir açıklama geldi. Sergen Yalçın ile konuştuğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, şu sözlere yer verdi:

“Haber sitelerini okuyunca şok oldum!! Sergen Yalçın Bjk idaresinin tüm tekliflerine karşın yoruldum! Çalışmayı düşünmüyorum! Yarın son sefer görüşülecek yazıyor! Çabucak Sergen Yalçın hocamızı (kardeşimi) aradım! Haftada birkaç kere görüşüyordum! Süreç uzadıkça hergün daha fazla üzülüyordu! Biraz evvel görüştüğümde, “yazabilirsin Hocam” dedi. “Kimseyi kırıp dökmeden, başta idare ve taraftarımızı da asla üzmek istemem lakin dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım” dedi! Ben bir daha de; BJK Lideri ve idaresinin, Sergen hocalarını epey seven taraftarlarıyla bir biçimde yine bir ortaya gelmesini bütün samimiyetimle arzuluyorum! BJK – Sergen Yalçın kopması beni Fenerbahçeli bir futbol adamı olarak üzdü! Fakat ısrarla büyüğü olarak tavsiyeme karşın sonucunın kesin olduğunu hissettim! Umarım yanılırım.”

Ne olmuştu?

Beşiktaş ile 1.5 yıllık mukavele imzalayan ve dönem sonunda Kara Kartal’a 1 lig ve 1 Türkiye Kupası şampiyonluğu getiren Sergen Yalçın ile görüşmeler lig bittikten daha sonra olumlu ilerlemedi. Her geçen vakit ortadaki iplerin daha da gerildiği ortam da yöneticilerin öbür teknik yönetici adaylarıyla görüşmesi ve sürecin uzaması Sergen Yalçın-Beşiktaş beraberliğinin sonlanmasına sebep oldu.