Beyefendilerin Şıklığına Şıklık Katacak Klasik Ceket Tavsiyeleri

bencede

New member
Beyefendilerin Şıklığına Şıklık Katacak Klasik Ceket Tavsiyeleri
Klasik giyinmeyi sevenlerden misin? Yoksa sevmesen de iş hayatında giymek zorunda olanlardan mı? Her iki durumda da şekline şekil katacak ceket modellerini incelemek isteyebilirsin. Altınyıldız ceket, Kiğılı ceket, Network ceket; en âlâ erkek ceket markalarının ve daha biroldukca farklı markanın birbirinden şık klasik klasik ceket modellerini senin için derledim. Göz atmak istersen çabucak içeriğe geçelim.

”Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan sıkıntılardan Onedio sorumlu değildir.”

”Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

”Bu içerik 14.12.2022 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız vakte göre listelenen eser fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.”

1. Altınyıldız Classics ceket

Mono yakalı, slim fit kalıp Altınyıldız Classics ceket rengi ve kalıbıyla pek biçim görünüyor. Dilersen farklı renklerine de göz atabilirsin.

Fiyatı şu an 999,99 TL.

Göz atmak istersen burada.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Ürün fazlaca şık ve kaliteli. Duruşu, rengi hayli hoş. Rengi göründüğünden bir tık koyu.

2. Kiğılı blazer ceket

Sade, şık ancak her vakit her şeyle kombinleyebileceğin bir ceket tercih etmek istersen Kiğılı blazer ceket, rengi ve kalıbıyla tam da gereksinimin olan ceket.

Fiyatı şu an 699,99 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Kiğili kalitesi der geçerim! Nitekim çok kaliteli eser, harikasınız.

3. Pierre Cardin ceket

Ekstra slim fit kalıbı üzerine tam oturacak ve kırçıllı kumaşıyla şıklık katacak bir ceket tercih etmek istersen bu Pierre Cardin cekete kesinlikle bir göz atmalısın.

Fiyatı şu an 3.499 TL.

4. Network armürlü blazer ceket

Armürlü kumaştan üretilen Network siyah blazer ceket, cep ve mendil ayrıntısıyla sade bir şıklık yakalıyor ve şu an indirimde.

Fiyatı şu an 2.299 TL.

5. D’S Damat ekoseli ceket

D’S Damat ekoseli ceket, renkleri, ekose deseni ve kumaş kalitesiyle her gorenin dikkatini çekecek, usulüne üslup katacak bir ceket alternatifi.

Fiyatı şu an 599 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Paketleme hayli hoştu, fiyata nazaran epeyce uygun eser; ama vücut olmadığı için iade etmek zorunda kaldık lakin çabucak küçük vücudunu sipariş verdim.

6. Mcr klasik ceket

Mono yaka tasarımı, kamel rengi ve slim fit kalıbıyla tüm dikkatleri üzerine çekecek Mcr klasik ceket, şu an indirimde ve farklı renk alternatifleri de mevcut.

Fiyatı şu an 1.749 TL.

7. Buratti blazer ceket

Minik ekose deseni, slim fit kalıbı ve yırtmaçlı dizaynıyla klasik kombinlerinin vazgeçilmezi olacak bir cekete sahip olmak istersen Buratti blazer cekete kesinlikle bir göz atmalısın.

Fiyatı şu an 879,99 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Kesinlikle fiyatını hakediyor! Eşime indirimde aldım, fazlaca beğendi.

8. Efor klasik ceket

Cep ve mendil ayrıntısıyla pek şık görünen Efor klasik ceketin bej rengine bayılmamak elde değil. Klasik kombinlerinde koyu renkler kullanmayı tercih ediyorsan haki rengine de bir göz atabilirsin.

Fiyatı şu an 449 TL.

9. Bisse klasik ceket

Klasik kombinlerinde koyu renkler kullanmayı tercih ediyorsan Bisse klasik ceketin kahve tonuna bayılacaksın. Dilersen lacivert rengini de tercih edebilirsin.

Fiyatı şu an 3.132,50 TL.

10. Trandyol Man blazer ceket

Klasik kombinlerinde de daha spor bir çizgi tercih ediyorsan cep ayrıntılı, slim fit kalıp Trandyol Man blazer cekete bayılacağına eminim. Dilersen siyah rengini de tercih edebilirsin.

Fiyatı şu an 309,99 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Ürün epeyce çabuk elime ulaştı, kargo beklediğim mühletten daha çabuk geldi. Eseri de hayli beğendim. Kaliteli, tavsiye ederim. Ezkaza M yerine S sipariş ettim ancak tam oldu. Vücudu boyutunu seçerken dikkat edin.

11. Defacto astarlı geri dönüşümlü blazer ceket

Slim fit kalıba sahip Defacto astarlı geri dönüşümlü blazer ceket ekstra rahat kullanım sağlayan pamuk karışımlı örme dokulu kumaştan üretilmiş, ister gömleklerle ister basic tişörtlerle olağanüstü kombinler yapabileceğin bir ceket alternatifi.

Fiyatı şu an 499,99 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok hoş bir blazer. Tam fotoğraftaki üzere. Şık duruyor. Eşime aldım, fazlaca beğendi.

Senin için seçtiğim başka ceket modellerine buradan göz atabilirsin.