Bruce Willis hakkında yıllar daha sonra gelen suçlama: “Son derece kaba”

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Bruce Willis hakkında yıllar daha sonra gelen suçlama: “Son derece kaba” Bir muhabir Bruce Willis’in 1996’da röportaj için kendisini dokuz gün beklettiğini sav etti. Gazeteci ayrıyeten oyuncunun röportajı yapmak için gittikleri restoranda garsonlara bahşiş bile vermediğini sav etti.

iHeartRadio’nun yeni orjinal podcast’i “Haileywood”un son kısmında sunucu Dana Schwartz, 25 yıl evvel Bruce Willis ile berbat bir tecrübe yaşadığını açıklayan müellif Martha Frankel ile konuştu.

Frankel, Londra’daki Movieline sitesi için Willis ile röportaj yapmak üzere bir misyon aldı; lakin bu tecrübesini kâbus olarak niteledi.

Frankel, Willis’in dokuz gün daha sonra onunla konuşmayı kabul ettiğini deklare etti. “Zor Ölüm” yıldızı, Londra’da buluşmak yerine onu Londra’nın yaklaşık 30 mil batısındaki Windsor isimli bir kasabada görmek istedi.

Frankel, Willis’in isteksizliği ve davranışlarındaki kabalık için şunları söylemiş oldu: “Gerçekten hiç bir şey hakkında konuşmak istemedi. Yalnızca bir sürüklenmeydi ve eğlenceli değildi, komik de değildi. Onu çalışırken de görmüştüm; bu biçimde olabileceğini biliyordum.”

sonrasındasında Willis’in röportaj sırasında yemek yedikleri restoranı kimsenin kendisinden imza almaya gelmemesi için kapattığını deklare etti. Beş çocuk babası öğlen yemeğinin sonunda da garsonlarına bahşiş vermedi:

“Zengin insanların güçlü olmayanlardan daha cömert olmalarını istiyorum. Lakin en düzgün şey neydi biliyor musun? O otele girip çıktı ve kimse ona bir şey söylemedi.”

Willis için birinci sefer kaba olduğuna dair haberler çıkmıyor. 2013’te de o periyot başrol paylaştığı diğer bir oyuncuyu sıkıntı durumda bırakacak biçimde verdikleri röportajda ilgisiz ve sıkılgan bir tutum sergilemişti.