Bülent Ersoy’dan Anıtkabir ile ilgili yeni açıklama

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Bülent Ersoy’dan Anıtkabir ile ilgili yeni açıklama Bursa’da, bir hoşluk merkezinin açılışına katılan Bülent Ersoy, Anıtkabir Kumandanı Hava Savunma Albay Hakan Osman Sert’in Hakkari Yüksekova’ya tayin edilmesiyle ilgili açıklama yaptı.

Bülent Ersoy, bir açılışa katılmak üzere Bursa’ya geldi. Nilüfer ilçesinde bir hoşluk merkezinin açılışına katılan Ersoy, açılış kurdelesini müzikçi Altay’la birlikte kesti. Konserden çıkıp Bursa’ya geldiğini söyleyen Ersoy, “Konser hayli hoştu. Üzüm salkımlarının ağacın belini büktüğü üzere, tıklım tıklımdı. Her yerden insan seli vardı” dedi.

“GECE YATARKEN BİLE RUJ SÜRERİM”

Bir muhabirin, “Sizi her vakit şık görüyoruz. Şıklığın şayet olmazsa olmazı diyebileceğiniz, mücevherleriniz haricinde ne var?” sorusu üzerine rujsuz dışarı çıkmadığını söyleyen Bülent Ersoy, “Yatarken bile mücevher takarım. Çok severim. Rujsuz hiçbir yere çıkamam. Makyaj yapmam, yalnızca ruj sürerim. Cilt rengi de olsa rujumu daima sürerim. Gece yatarken bile sürerim” sözlerini kullandı.

ANITKABİR AÇIKLAMASI

Bülent Ersoy, Anıtkabir’i ziyareti sırasında kendisine şemsiye tutulmasıyla ilgili Hava Savunma Albay Hakan Osman Sert’in vazifeden alınarak Hakkari Yüksekova’ya tayin edilmesine ait açıklama yaptı.

Ersoy, açılışa katılan Bursa Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı’nın da Hakkari’ye gönderileceğini söylemiş oldu. Mehterbaşını yanına çağıran Ersoy, “Sen yarın kovulacağını biliyor musun? Geldin, burada çaldın. Başını yedin, yarın Hakkari’desin. Gelmeyin, yanıma uğramayın” dedi.

Ersoy kelamlarını şöyleki sürdürdü:

* Açılışa Mehter Ekibi da gelmiş. Sakın bunları da işlerinden atmasınlar. Bilemiyorum, onların ne yapacağı muhakkak olmaz. Eyvah, bunlar da gidici. İnerken endişeden şemsiye tutan da olmadı. ‘Aman, bunun yanına şemsiyeyle gitmeyelim. İşimizden oluruz’ demişlerdir.

* Benim şemsiye tutanlarım var lakin istemedim. Ancak bunlar kesin gidici. Yarın bana bildirirsiniz, ‘Haklıymışsınız. Hepsi birden Hakkari’ye sürüldü’ diye bildirirsiniz. DHA