Dünyaca Ünlü Markaların Buram Buram Anadolu Kokan Dizaynları Karşısında Hayrete Düşeceksiniz!

bencede

New member
Dünyaca Ünlü Markaların Buram Buram Anadolu Kokan Dizaynları Karşısında Hayrete Düşeceksiniz!
Dünyaca ünlü markalar kimi vakit o denli kesimlerle karşımıza çıkıyor ki, ‘Bu bildiğin Anadolu!’ demekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Hakikaten bu içerikte gördüğünüz dizaynların sizi hayrete düşüreceğinden eminiz…

bu biçimde bu buram buram Anadolu kokan dizaynlar için sizi içeriğe alalım.
😂

1. Yorgandan çantanız olsun ister miydiniz?

Mehry Mu marka yorgan çakması bu çanta 3.500 TL civarında. Eminim bir vakit içinder hepimizin anneannesinin ya da babaannesinin meskeninde bu saten yorganlardan vardır. ötürüsıyla bu çanta karşısında pek de yabancılık çektiğimiz söylenemez.

2. Yatak örtüsünün Hadise’de hal bulmuş hali…

Hadise’nin de daha evvel arz-ı endam ettiği Fendi marka bu elbisenin fiyatı, o devirler 30.000 TL civarındaydı. Kapitone bilgileriyla göz kanatan bu elbisenin yatak örtüsünden evrilmediğine beni kimse inandıramaz…

3. Gucci’nin Anadolu’yu birebir kopyaladığının ispatı niteliğinde bir tasarım!
😅

Revaçta olduğu devirde 8.000 TL olan bu elbise adeta yün döşekten hallice…

4. Saint Laurent’in basma sevdası…

Dünyaca ünlü marka Saint Laurent’in, Ayşe teyzenin basma eteğinden esinleneceği hiç aklınıza gelir miydi? tıpkı vakitte o periyot 15.000 TL pahasında olan bir basma elbise…

5. Valentino’cuğum, o fiyatlar biraz şişirme olabilir mi?

Valentino’nun bu atkısı ile yatak örtüsü içindeki farkı bulabilir misiniz? Hiç sanmıyorum…

6. Balenciaga’nın da basma kumaş sevgisi inkar edilemez…

Balenciaga’nın bu basma kumaşlı elbiseleri adeta Anadolu’nun bağrından kopup gelmiş üzere değil mi?

7. Kim ve Kourtney kardeşlerin cevizli sucuktan hallice kombinlerine ne demeli?

Kardashian’ların Paris Moda Haftası’nda tercih ettiği bu lateks kıyafetlerle cevizli sucuk içinde bir fark goremiyorum açıkçası…

8. Modaya Hüseyin emmi istikamet veriyor…

Gabriele Pasini’nin Hüseyin emminin şalvarından etkilendiği çok açık! Siz de Hüseyin emmi üzere görünebilirsiniz…