Genç Cumhuriyetçiler, Partilerinin Neden Z Kuşağına Ulaşamadığı (ve Bu Konuda Ne Yapabilecekleri) Konusunda

Joachim

Genel Mod
Global Mod
yeni video yüklendi: Genç Cumhuriyetçiler, Partilerinin Neden Z Kuşağına Ulaşamadığı (ve Bu Konuda Ne Yapabilecekleri) Konusunda

Deşifre metni

Geri

Deşifre metni

Genç Cumhuriyetçiler, Partilerinin Neden Z Kuşağına Ulaşamadığı (ve Bu Konuda Ne Yapabilecekleri) Konusunda

Anketler, 18 ila 24 yaş arasındaki seçmenlerin üçte ikisinin kendisini Cumhuriyetçi Parti'yle özdeşleştirmediğini gösteriyor. Genç Cumhuriyetçilere nedenini sorduk.

Benim kuşağımın ve ayrıca Z kuşağının çok duygusal, çok duygusal olduğunu düşünüyorum. Ve ne yazık ki Cumhuriyetçilerin dilinin büyük bir kısmı son derece bölücü ve öfkeliydi. Solun sıklıkla korkudan yararlandığını ve onlara hayatta yanlış bir anlam sattığını düşünüyorum. Bu bilgiyi çarpıtan en büyük faktörün medya olduğunu düşünüyorum. Demokrat Parti hayalleri ve fantezileri satma eğilimindedir: “Öğrenim kredilerini iptal edin. Bütün sorunlarımızdan sıyrılabiliriz.” Demokrat Parti'nin daha çok durgunluk ve kendinden memnun olmayla ilgili olduğunu düşünüyorum. Benim yaşımdaki insanların çoğu işe gitmek istemiyor. Evde kalıp telefonlarıyla oynamak istiyorlar. Evde kalıp internette gezinmek istiyorlar. Benim neslimdeki insanlara işe gitme ve uyanmama zamanının geldiğini söylememiz gerekiyor. Kötü politikaların etkilerini hissediyoruz: Benim neslim vergi yüküyle karşı karşıya, hatta Z kuşağı iş gücüne giriyor. Mali durumlarından emin olmayan insanlar var ve bu bizim geliştirmemiz gereken bir şey. Biz, benim kuşağım, henüz vergi ödemiyoruz, dolayısıyla bunlar bizim için çekici değil. Gençler, hayatta Demokrat Parti'nin onlara sattıklarından daha fazlasının olduğunu anlamaya başlıyorlar. Ve bu sonuçta İsa Mesih'tir. Bu, onların günahları için çarmıhta ölen İsa Mesih'tir. Bence sadece bu konuşmaları yapmak, bu insanlarla yüz yüze konuşmanın ve yapıcı bir sohbet yapmanın bir yolunu bulmak. Yani, birisinin fikrini onunla konuşmaktan başka nasıl değiştirebilirsin ki?

Şu anki bölümler Seçimler 2024

Şuradan daha fazla video göster: Seçimler 2024