Gözaltına alınan oyuncu Ayşegül Çınar polise baş atıp tehditler savurmuş: Sizi tek tek vurdurtacağım

JoKeR

Active member
İstanbul Beyoğlu’nda argümana bakılırsa, ünlü oyuncu Ayşegül Çınar gece saatlerinde bir otelin restoranında erkek arkadaşı Furkan Çalıkoğlu yemek yiyordu. Bu sırada Furkan Çalıkoğlu cümbüş yerinde etraftakilerle tartıştı. Polis tutanağına göre ondan sonrasında mutfağa giden Çalıkoğlu, eline iki bıçak alarak yer sahibi ve çalışanlara saldırdı. Beş otel çalışanı yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine fazlaca sayıda polis grubu sevk edildi. Burada çıkan arbedede 7 polis memuru yaralandı.

Takımlar, Çalıkoğlu’nu bırakmaya ikna edemediği bıçağı, bir anlık dikkatinin dağılmasından faydalanarak elinden aldı.

DHA

POLİS MEMURUNUN SİLAHINI ALDI ATEŞ ETTİ

Furkan Çalıkoğlu, yine yer yetkilileri ve çalışanlarına saldırmak istediği sırada kendisini tutmak isteyen polis memurunun belindeki silahı alarak yerde ateş ettiği öğrenildi. İkinci defa sıkıntı kullanılarak gözaltına alınan Çalıkoğlu kelepçelenerek yerden çıkarılmak istendi.

İHA

“SİZİ TEK TEK VURDURTACAĞIM”

Çalıkoğlu’nun yerden çıkarıldığı sırada polislere pürüz olmak isteyen oyuncu Ayşegül Çınar ise, “Siz benim erkek arkadaşımı gözaltına alamazsınız. Ben sanatçıyım. Haritadan yer belirleyin. Gazetecileri çağıracağım buraya hepinizi rezil edeceğim. Ankara’daki rütbeli kontaklarımı arayacağım. Sedat Peker bile görüntüsünde benden bahsetti. Onlar her yerde. Sizi tek tek vurdurtacağım” dediği öğrenildi.

İHA

OYUNCU ÇINAR POLİSE BAŞ ATTI

Gözaltına alınan Ayşegül Çınar ve Furkan Çalıkoğlu, tabip raporu alınmak üzere hastaneye gdolayıldüğü sırada argümana bakılırsa Ayşegül Çınar polis aracı içerisinde polis memuruna baş attığı öğrenildi.

Bıçak ve aldıkları darbeyle yavaşça biçimde yaralanan 5’i polis 9 kişi ise ayakta tedavileri yapıldı.

ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Ortalarında polislerin de bulunduğu 9 kişi, Çalıkoğlu ve Çınar’dan şikayetçi oldu. Geceyi Karaköy Polis Merkezi’nde geçiren Furkan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar savcılığa sevk edildi.

İHA

“KAFASINDA ŞİŞE KIRDI”

Oyuncu Ayşegül Çınar polis merkezindeki süreçleri sırasında parmak izinin alınması için dışarı çıkartıldığında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Ayşegül Çınar, “Mekanda oturuyorduk tanımadığımız biri geldi Furkan’ın başında şişe kırdı. daha sonra polisler geldi. Olay büyüdü” dedi.

Ayşegül Çınar, uyuşturucu savlarına ise “Siz meczup misiniz beyefendi” diyerek reaksiyon gösterdi.

GÖZALTI ANLARI KAMERADA

DHA

Yer önünde yaşanan hareketlilik ve Furkan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar’ın gözaltına alındığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı. İmajlarda yere gelen polis, Çınar ve Çalıkoğlu’nu gözaltına alarak araca bindiriyor.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Oyuncu Ayşegül Çınar ile Furkan Çalıkoğlu, Karaköy Polis Merkezi’ndeki sözlerinin akabinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayına sevk edildi. Adliyeye sevkleri sırasında basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan Furkan Çalıkoğlu’nun, polise verdiği sözde, arbedenin, bir garsonun başına içki şişesiyle vurmasının akabinde çıktığını söylemiş olduği öğrenildi.

DHA

FURKAN ÇALIKOĞLU’NUN TABİRİ ORTAYA ÇIKTI

Çalıkoğlu’nun sözünde, Ayşegül Çınar’la tartıştıklarını, müşterilerin ikazıyla yanlarına gelen garsonlarla da sürdürülen tartışmanın akabinde uzak bir masaya geçtiklerini söylemiş olduği açıklandı.

Furkan Çalıkoğlu’nun ayrıyeten, garsonlarla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanmasının üzerinden yaklaşık iki saat geçtikten daha sonra bir diğer garsonun yanlarına gelerek hiç bir şey söylemeden içki şişesini başında kırdığını söylemiş olduği söz edildi.

DHA

“KENDİMİ SAVUNDUM”

Söze bakılırsa Çalıkoğlu “Birden 10 tane çalışan bana saldırdı. Ben mutfağa girip kendimi savunmak için bıçak aldım. Arbede devam ederken polisler geldi. Kendimi savunmak için yaptım” dedi.

AYŞEGÜL ÇINAR KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Ayşegül Çınar, 1999 yılında Antalya’da doğmuştur. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Kısmı’nda tamamlamıştır.

Küçük yaşlardan bu yana oyuncu olmak isteyen Ayşegül Çınar, Fox Tv’de yayınlanan; takımında Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlber Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak’ın yer aldığı Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandırmaktadır.