Göztepe’de bir ayrılık daha

Gattuso

New member
Spor Toto Harika Lig gruplarından Göztepe’nin Nijeryalı futbolcu Obinna Nwobodo’nun mesleğine ABD’de devam edeceği bildirildi.

Obinna Nwobodo yaptığı yazılı açıklamada, bu dönem birfazlaca kulüpten transfer teklifi aldığını söylemiş oldu.

Fakat kulüp lideri Mehmet Sepil’in Göztepe’de kalması gerektiğini dediğini aktaran Obinna Nwobodo şunları söylemiş oldu:

“Benim hislerim ve isteğim tıpkı taraftaydı ve Göztepe formasıyla elimden geldiğinin en uygununu yaparak uğraşımı sürdürdüm. Devre içinde ABD’den gelen teklif benim mesleğim açısından hakikaten değerliydi. Mevcut durum düşünüldüğünde bu teklife bugün prestijiyle olumlu dönüş yapmak istediğimi idareye ilettim. Mesleğim ismine öncelikli olarak Göztepe kulübüne ve taraftarına minnet borçluyum. İzmir ve Göztepe’de epeyce hoş anılar biriktirdim. Taraftarımız bana her vakit inandı ve güvendi. Göztepe’nin bende yeri her vakit farklı olacak. Bu büyük toplulukta umarım ben de hoş izler bırakmışımdır. Beni destekleyen, her vakit yanımda olan Göztepe ailesine sonsuz teşekkür ederim.”