Gülşah Saraçoğlu ile Deha Bilimlier ‘gizli aşk’ savına karşılık verdi

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Gülşah Saraçoğlu ile Deha Bilimlier ‘gizli aşk’ savına karşılık verdi Modacı Gülşah Saraçoğlu ile evli ve 3 çocuk babası Deha Bilimlier ‘gizli aşk’ argümanına canlı yayında cevap verdi.

Müzikçi Deha Bilimlier’in eşini modacı Gülşah Saraçoğlu ile aldattığı tezi gündeme bomba üzere düştü.

Gülşah Saraçoğlu’nun gizlice buluşup görüştüğü öne sürüldü.

“ELİNİZDE MANZARA var ise YAYINLAYIN”

Deha Bilimlier ve Gülşah Saraçoğlu argümanları duyunca telefonla ‘2. Sayfa’ isimli magazin programına bağlandı.

Bilimlier açıklamasında “Üç tane çocuğum var evliyim. İstanbul’daki herkes beni dinlemeye gelir. Benim bu taraflarda bezim yok hepiniz bilirsiniz. Gülşah Saraçoğlu da beni dinlemeye gelir. Önde oturuyordu, mikrofon uzattım sahneme çıktı.Arkadaşım o benim. Mana veremedik bu biçimde bir şeye. Bu iddiayı çıkaranın Gülşah’la bir sorunu olduğunu düşünüyorum. Sahneme gelmesi haricinde Gülşah Saraçoğlu ile asla bir yerde bir ortaya gelmedik. Eşim beni biliyor. Bu bana yapılan bir komplo ve hainliktir. var ise elinizde bir manzara yayınlayın kardeşim dedim. Bu haberi birinci duyduğumda güldüm” dedi.

“DEHA YILLARDIR HAYATIMIZDA”

Bilimlier’in akabinde yayına bağlanan Gülşah Saraçoğlu ise açıklamasında şu sözlere yer verdi: “bu biçimde bir durumu izah etmenin hüznü içerisindeyim. O kadar fuzuli, yanlış ve palavra bir durum ki. Deha yıllardır ömrümüzde ve epeyce değerli bir ailesi olan bir arkadaşım. Kim bunu niye ortaya attı… Sahneye çıktım hatta o sırada yere düştüm, Tiktok’a düştü. Güldük buna. Bir imaj olduğu söyleniyor, Allah aşkına bana da yollasınlar.”

* Deha Bilimlier, 2004 yılında katıldığı ‘Akademi Türkiye’ isimli müsabaka programıyla şöhrete kavuşmuştu. Müzikçi Deha Bilimlier, Aslı Bilimlier ile evli ve üç çocuk babası. Aslı Bilimlier’in mesleği ise avukatlık.