Hande Erçel: Beni en düzgün tanıyan kişi Kerem

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Hande Erçel: Beni en düzgün tanıyan kişi Kerem Kerem Bürsin ile aşk yaşayan Hande Erçel, bağlantısı hakkında konuşarak, “Beni en hayli tanıyan ve en düzgün anlayan kişi Kerem oldu” dedi.

Oyuncu Hande Erçel, InStyle mecmuasına verdiği röportajda, kendisiyle ilgili merak edilenleri, annesini ve sevgilisi Kerem Bürsin’i anlattı.

27 yaşındaki oyuncu, hayattaki ilham kaynağının kanserle uğraş eden ve 2019’da vefat eden annesi Aylin Erçel olduğunu söylemiş oldu.

“DİK DURMAYI ANNEMDEN ÖĞRENDİM”

Erçel, annesi için, “Olmak istediğim kişi olmam için bana cüret veren her vakit o. En büyük ilham kaynağım hem de. Dik durmayı, uğraş etmeyi, hayli sevmeyi, karşılıksız vermeyi, fazlaca çalışmayı ve çalıştıkça parlamayı ondan öğrendim. Her vakit onu gururlandırmak için çabalıyor, bütün başarılarımı ve memnun anlarımı daima ona ithaf ederek yaşıyorum” dedi.

“KEREM ÇOK GÜZEL BİR PARTNER”

Final yapan ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde başrolleri paylaştığı Kerem Bürsin ile aşk yaşayan Hande Erçel, sevgilisinin fazlaca düzgün bir partner olduğunu söylemiş oldu.

“Zamanımızın birçoklarını bir arada geçirdikten daha sonra beni en epeyce tanıyan ve en uygun anlayan kişi Kerem oldu” diyen Erçel, “Bu kadar düzgün tanıdığınız ve bir süre daha sonra konuşmadan anlaşır hale geldiğiniz biri ile partner olmak benim şansım” diye konuştu.

ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞTÜ

Geçen aylarda da Kerem Bürsin ile beraberliği hakkında açıklamalarda bulunan Erçel, “Yeni bir bağlantı. esasen başladığında direkt haberiniz oldu. Ben her vakit ‘yaşamımda biri olduğunda öğreneceksiniz’ dedim. Oldu ve öğrendiniz… Bu kadar sıradan. Uzun vakittir yoktu doğal ki. Dizinin başında birlikte olduğumuza dair haberler çıktı. bu biçimde büsbütün iş arkadaşlığıydı, daha sonra bağa dönüştü” demişti.

Erçel, muhabirlerin, “Evlilik düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Şu an yalnızca işimizi yapıyoruz. Keyifli bir münasebetimiz var” demekle yetinmişti.