Hasan Çavuşoğlu: Halı alanda Ali Koç ve Acun Ilıcalı’yı da yendik

Gattuso

New member
Muhteşem Lig’in 10. haftasında Alanyaspor deplasmanda karşılaştığı Fenerbahçe’yi 2-1 mağlup etti. Maçın akabinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Alanyaspor Lideri Hasan Çavuşoğlu, “Fenerbahçe fazlaca kuvvetli bir rakip. Şampiyonluğa oynayan bir rakip. Burada kolay maç olmaz. Bugün burada bu dönem en epeyce taraftar olan maç olduğunu düşünüyorum. Çok kalabalık da taraftar vardı. İki kadro da âlâ gayret etti. Birinci yarı biz biraz daha tutuk oynadık. Birinci yarı bir tane duruma girdik. Fenerbahçe’nin konumu vardı. Fakat ikinci yarı istikrarlı başladık. Daha uygun oynamaya başladık. Sonucunda son dakikalarda gol bulduk. daha sonra gol yedik, son dakika bir daha gol attık. Buradan galip çıkmak kolay değil. Teknik heyetimi, futbolcularımı tebrik ediyorum. Fenerbahçeli futbolcuları da tebrik ediyorum. Futbolda her türlü sonuç var. Rekabet her vakit yeşil alandadır. Ali Koç liderimizle bugün birliktedik. birlikte futbol maçı da yaptık Acun Ilıcalı ile. Dereağız Tesisleri’nde çim saha maçı yaptık. Orada da galip geldi. Bu işin esprisi. Bu tıp şeylerin olması gerekir kulüpler içinde, liderler içinde. Gayret yeşil alanda. Yeşil alanda ne çıkarsa hürmet duyarız. Futbol kusur oyunudur. Hakem de futbolcular da kusur yapar. Yöneticiler de kusur yapar, transfer yaparken. Bunlar futbolun içerisinde var. Bu akşam hoş maç olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.