Hücuma uğrayan Uygun Parti İstanbul Vilayet Lideri Buğra Kavuncu: En az üç saldırgan var

BordoBereli

Genel Mod
Global Mod
Yeterli Parti İstanbul Vilayet Lideri Buğra Kavuncu, kendisine yönelik yumruklu taarruza en az üç kişinin katıldığını ileri sürdü.

Halk TV’den İsmail Saymaz’ın haberine nazaran, Kavuncu, “Beyaz gömlekli kişi kamarasını açıp çekim yapıyor. Beni izliyor. Üçüncüsü kaçarken tereddüt ediyor. Arkadaşlarımızı göz ucuyla kesiyor.” dedi.

Kavuncu, muhalefete sindirme harekâtının uygulandığını savunarak “Muhalif saflara gelen her insanın canı yanar. Başlarına gelecek budur’ demek istiyorlar” fikrini lisana getirdi.

Kavuncu şu sözleri kullandı:

“Valiye şunu dedim, ‘Biz adaleti sokakta aramayız. Arayana sıcak bakmayız. Adaleti devletten bekleriz. Müdafaayı niçin verdiniz, niçin aldınız; bilmedik. sonucun İçişleri Bakanlığı’nca verildiğini söylemiş oldu. İçişleri Bakanı’na gitsem tahminen korumalarımla geziyordum. Ben de onu yapmam. Beni AK Parti ilçe liderleri aradı, ‘Olmaz bu biçimde’ dediler. Zira kendi müdafaaları var. Okumuşu iftira, cahili yumruk atıyor. ‘Hain’, ‘Zillet’, ‘Bunlar daha âlâ günleriniz’ üzere laflarla provoke olacak binlerce insan var.”

Uygun Parti İstanbul Vilayet Lideri Buğra Kavuncu’ya saldıran kuşkulu tutuklandı

Uygun Parti İstanbul Vilayet Lideri Buğra Kavuncu atağa uğradı

MHP Silivri İlçe Lideri Zafer Yalçın ve İstanbul Dava Ocakları Lider Yardımcısı Erhan Özkök’ün Kavuncu’ya yumruk atan 20 yaşındaki Sinan Oral ve ağabebir daha ilişkin işyeri açılışına katıldığı ortaya çıktı.

MHP Silivri Teşkilatı’nın iki yıl evvel Facebook sayfasında paylaştığı fotoğraflarda, “İlçe Liderimiz Zafer Yalçın ve İstanbul İdeal Ocakları Lider Yardımcısı Erhan Özkök, ilçemizde faaliyete giren araç alım satım işletmesinin açılışını gerçekleştirdi. İşletme sahibi Sinan ve B.O’ya bol bereketli hasılatlar dileriz” mesajı yer alıyor.